Всеукраїнські конкурси

24.04.2017 року

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування доводить до відома, що 03 квітня 2017 року Міністерством регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України оголошений конкурс "КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" у 2017 році. 

З питань проведення та конкурсу просимо звертатись за телефонами:
(044) 303-99-16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590-47-76.

В разі участі у вищезазначеному конкурсі, прохання повідомити Вінницьку обласну Асоціацію органів місцевого самоврядування. Інформацію надсилати на електронну адресу: resource.voaoms@gmail.com, voaoms@gmail.com.

Детальніше завантажити тут...

 

06 жовтня 2016 року

Доводимо до відома органів місцевого самоврядування Вінницького району лист Вінницької обласної Ради від 04.10.2016 року №207-06-1199 по питанню проведення конкурсу "КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ", який проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Ради Європи.

Кінцевий термін подачі заявок на конкурс подовжено до

15 жовтня 2016 року.   

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядуванняз питань соціально-економічного розивтку територій.
Конкурсний відбір проводиться за темами:
- стимулювання економічної активності, створення робочих місць;
- об'єднання територіальних громад;
- створення центрів надання адміністративних послуг.
 
Детальну інформацію щодо конкурсу та форми подачі заявки Ви можете отримати на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/press/news 

10 червня 2016 року 

ОГОЛОШЕНО проведення конкурсу
«КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»
у 2016 році

Конкурсний відбір проводитиметься за темами:

Стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

-  Об`єднання територіальних громад;

-  Центри надання адміністративних послуг.

Конкурс проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Прийом заявок триває до 30 вересня 2016 року на адресу:

Best.Practice.Ukraine@coe.int.

Інформація про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»:

http://www.minregion.gov.ua/naprvamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytjk-mistevoho-samovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-miststvogo-samovryaduvannya-u-2016-rosti/informatsia-pro-konkurs-minregionu-krashhi-praktiki-mistevoho-samovryaduvannya/.

 

17 жовтня 2014 року 

Рішенням Регіонального наглядового комітету області та Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" у Вінницькій області
від 15 вересня 2014 року

оголошено
спільний конкурс проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області 
щодо їх реалізації та фінансування у 2015 році.

На засіданні затверджено Положення про конкурс.

Протягом 2015 року DESPRO гарантує співфінансування проектів сільських громад загальною кількістю до 8 проектів на загальну суму до 2,96 млн. гривень (до 370 тисяч гривень на один проект) на умовах та у відповідності до «Положення про спільний конкурс проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області» (далі – Положення).

Фінансування з боку обласного бюджету на реалізацію проектів сільських громад щодо впровадження децентралізованої моделі водопостачання передбачено у розмірі до 400 тисяч гривень (до 50 тисяч гривень на один проект, усього - до 8 проектів).

Проекти відповідно до вимог, вказаних в Положенні, необхідно подавати або надсилати поштою до 24 жовтня 2014 року за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7, каб. 825 з поміткою "На Конкурс ДЕСПРО".

Контактні особи: Олійник Ярослав Анатолійович, Бурлачук Ганна В’ячеславівна, тел.: (0432) 66-14-26 (36).

Додаток: Положення про конкурс та додатки до нього. 

 

17 жовтня 2014 року

Міністром закордонних справ Польщі для реалізації спільних українсько-польських проектів в 2015 році
оголошений
 конкурс
 «Польська допомога для розвитку 2015»

Пріоритетами конкурсу є:
регіональний розвиток, розбудова потенціалу органів виконавчої влади і місцевого самоврядування (активізація місцевих влад і громад в сферах управління нерухомістю і ЖКХ; використання відновлювальних джерел енергії і підвищення енергоефективності на рівні областей і районів; запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій);
підтримка малих і середніх підприємств та створення нових робочих місць (пошук нових джерел фінансування, підвищення енергетичної ефективності бізнесу і впровадження відновлювальних джерел енергії та бізнес-освіта в школах і підтримка бізнес-інкубаторів).   

Детальна інформація про конкурс доступна на сайті програми «Польська допомога» http://www.polishaid.gov.pl/Konkurs,na.realizacje,zadania,p ublicznego,Polska,pomoc,rozwojowa,2015,2057.html 

Подавати проекти мають право польські органи місцевого самоврядування, громадські організації та університети з обов’язковою участю українських партнерів. Термін подання заявок до офіційного офісу Міністерства Закордонних справ Польщі - до 4 листопада 2014 року. Організації, які хочуть взяти участь у конкурсі, повинні пройти он-лайн реєстрацію не пізніше 20 жовтня 2014 року. 

Міжнародна громадська організація "Україна-Польща-Німеччина" має багаторічний позитивний грантовий досвід реалізації проектів в рамках програми "Польська допомога". Зокрема, спільно з польськими та українськими партнерами були реалізовані проекти по обміну представниками органів місцевого самоврядування для вивчення європейського досвіду місцевого самоврядування, обміни дитячими та творчими колективами, проекти розвитку агротуризму, підприємницької діяльності та організації добровільних пожежних частин у Вінницькій області. Вінницький обласний осередок міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина" готовий виступити партнерами в написанні аналогічних проектів на 2015 рік і надати всю необхідну допомогу в їх розробці та реалізації.

Тому звертаюсь до Вас з пропозицією про обговорення можливості написання проекту в рамках конкурсу «Польська допомога» з Вашими польськими партерами.             

З питань розробки проектів в рамках конкурсу "Польська допомога" Ви можете звертатись за консультацією до Вінницького обласного осередку Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина" (0432-56-27-29, ukrpolgerm@ukr.net або до Регіонального ресурсно-інформаційного центру "Громади Вінниччини" (0432-56-26-72, resource_vin@i.ua).

 

17 жовтня 2014 року 

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO та Державний фонд сприяння місцевого самоврядування в Україні 
запрошують до участі у навчальній програмі
«Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку-4»,
що відбудеться цієї осені вже вчетверте в дистанційній (он-лайн) формі.

Метою програми є набуття учасниками компетенцій управління допомогою проектів у місцевому самоврядуванні, формування партнерств для розвитку ї реалізації проектів, знайомство з питаннями бюджетування і моніторингу виконання запланованих заходів.

Програма проходитиме в три етапи у форматі дистанційного навчання на веб-платформі "Інновації та кращі практики місцевого самоврядування" (http://mx.despro.org.ua:8081/), під керівництвом досвідчених викладачів Національної академії державного управління при Президентові України та експертів-практиків з питань управління проектами з місцевого регіонального розвитку:

1 етап. Знайомство між учасниками, створення індивідуальних профайлів, участь в «ІдеяЛаб» з метою знайомства з найкращими практиками і визначення тематик, за якими учасники будуть розробляти проекти (15-24 жовтня 2014р.);

2 етап. Навчання на дистанційному курсі "Управління проектами" (28 жовтня - 30 листопада 2014р.);

3 етап (факультатив). Робота в командах над проектами за пріоритетними напрямками (1-12 грудня 2014р.).

Всі учасники програми зможуть брати участь в спільноті практиків, яка нараховує більше тисячі представників органів місцевого самоврядування з різних куточків України і створена для забезпечення продуктивної комунікації між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадського сектору, обмін кращими практиками та знаходження інноваційних рішень для вирішення проблем територіальних громад.

Навчання - безкоштовне, а кількість осіб для участі у навчанні від одного органу місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадської організації або органу самоорганізації населення - необмежена. Все, що Вам необхідно для навчання — це мати діючу електронну поштову скриньку та регулярний доступ до мережі Інтернет, а також бажання навчатися принаймні 1 годину в день та працювати над розробкою проекту.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у навчанні, Ви можете зареєструватися самостійно на веб-платформі  ІННОВАЦІЇ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ http://mx.despro.org.ua:8081/ з 15 до 24 жовтня 2014 р.  Початок навчання за програмою - 28 жовтня 2014 року.

Для реєстрації на платформі:
1) зайдіть на сторінку Спільноти практик "Інновації та кращі практики, місцевого самоврядування" (http://mx.despro.org.ua:8081/);
2) у правому верхньому куті цієї сторінки натисніть кнопку «Вхід» і далі:
3) створіть новий обліковий запис учасника спільноти і пароль входу. При реєстрації користувача на зазначену Вами адресу електронної пошти відправляється інформаційний лист із проханням про підтвердження реєстрації Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач може підтвердити обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім’я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий;
4) заповнюйте свій профайл та розпочинайте знайомство з платформою (ІдеяЛаб) і її учасниками.

Якщо не вдасться зареєструватися на платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора платформи за вказаними на платформі контактами.

Сільські громади, які будуть відібрані для співробітництва з проектом DESPRO, матимуть преференції під час конкурсного відбору на участь у спільних проектах з водопостачання у 2015 році.

Даний відбір сільських громад здійснюватиметься на основі кількісних та якісних критеріїв відбору та оцінювання сільських громад із чисельністю населення громади не меншою, ніж 1000 осіб та яка не перевищує 3000 осіб. У відібраних сільських громадах буде здійснено загальну оцінку соціально-економічного стану та якості життя, надано підтримку щодо актуалізації місцевих стратегій розвитку, а також визначено можливі проекти розвитку сільської території, які можуть фінансуватися із зовнішніх джерел.

03 жовтня 2014 року 

30 вересня в м. Вінниця
відбулась презентація III фази спільного проекту 

Європейського союзу та Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 мли. євро) та ПРООН (800 тис. євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Участь у III фазі Проекту візьмуть 8 районів Вінницької області, які будуть відібрані серед всіх районів, що подадуть заявки на участь в проекті. У кожному з обраних районів буде втілено по 4 мікропроекти, загалом 32 мікропроекти на Вінницьку область. Пріоритетні напрямки:

- охорона здоров'я;
- енергоефективність;
- водопостачання;

- охорона довкілля;
- економічні ініціативи.

Загальна сума фінансування на 1 район становить 40000$. Розподіл коштів здійснюватиметься таким чином: 15000$ - 1 проект по енергоефективності, 10000$ - 2 проекти по енергозбереженню та 5000$ - 1 реплікативний (інфраструктурний) проект. Внесок громади становитиме 5% від загальної суми проекту. 3% коштів мають бути у грошовому еквіваленті, 2% - може складати нематеріальні складові (праця, матеріали).

Також на рівні області до середини жовтня має вирішитись ще один пріоритет: розвиток сільськогосподарських кооперативів на рівні сільських територіальних громад чи енергоефективність міст. Як тільки це рішення буде прийнято, буде оголошений додатковий конкурс по даному пріоритету.

Варто зазначити, що ніякого фінансування з боку районних, сільських рад чи громади до кінця поточного року ПРООН не потребує. Дане фінансування має бути закладено до бюджету у 2015 році. Фактично кошти на співфінансування проектів мають бути заплановані на другу половину 2015 року.

У Вінницькій області координатором Проекту ПРООН є Анастасія Ланіна (096) 255-96-76.

 

Працівники ресурсно-інформаційного центру готові надати консультації та допомогу у розробці та написанні проектів. Вони знаходяться за адресою м. Вінниця, вул. Соборна 85, каб. 14,Тел. +380 (432) 56-26-69, каб. 28, Тел.+380 (432) 56-26-72. Електронна адреса resource.vin@gmail.com

 

23 вересня 2014 року 

Рішенням Регіонального наглядового комітету області
з 15 вересня 2014 року оголошено спільний

конкурс проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області щодо їх реалізації та фінансування у 2015 році.

15 вересня 2014 року відбулося засідання Регіонального наглядового комітету (РНК) області та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» у Вінницькій  області. Рішенням РНК оголошено спільний конкурс проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області щодо їх реалізації та фінансування у 2015 році. На засіданні затверджено Положення про конкурс.

Протягом 2015 року DESPRO гарантує співфінансування проектів сільських громад загальною кількістю до 8 проектів на загальну суму до 2,96 млн. гривень (до 370 тисяч гривень на один проект) на умовах та у відповідності до «Положення про спільний конкурс проектів DESPRO та Вінницької обласної Ради із впровадження/вдосконалення децентралізованої моделі водопостачання на рівні сільських громад Вінницької області» (далі – Положення).

Фінансування з боку обласного бюджету на реалізацію проектів сільських громад щодо впровадження децентралізованої моделі водопостачання передбачено у розмірі до 400 тисяч гривень (до 50 тисяч гривень на один проект, усього - до 8 проектів).

Проекти відповідно до вимог вказаних в Положенні необхідно подавати або надсилати поштою до 15 жовтня 2014 року за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе 7, каб. 825 з поміткою "На Конкурс ДЕСПРО".

Контактні особи: Олійник Ярослав Анатолійович, Бурлачук Ганна В’ячеславівна, тел.: (0432) 66-14-26 (36).

Завантажити Положення про конкурс та додатки

 

18 вересня 2014 року

Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) 

3 вересня в м. Вінниця проведено презентацію II етапу конкурсу проекту

"СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" 

Фінансування конкурсу надається спільно з Урядом Німеччини через банк KfW.

Участь громад у Проекті полягатиме у реалізації мікропроектів на базі об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитячих садків, амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів, будинків культури, клубів, бібліотек, водогонів. Також передбачається проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад.         

Вартість і проектів - в межах від 500 тис. грн. до 2 млн. грн., з яких УФСІ готовий профінансувати до 80% коштів. Не менше 20% бюджету проекту має складати власний внесок, до якого мають увійти не менше 2% коштів мешканців громади, а також кошти місцевих бюджетів, підприємств та організацій та надходження з інших місцевих джерел.

Пріоритетом у відборі проектів визначено підвищення енергоефективності, мікропроект повинен мати істотний позитивний вплив на енергозбереження. Економія енергії по кожному мікропроекту має скласти не менше 20%. Перевагу матимуть мікропроекти, які містять комплексні рішення з питань енергозбереження.

Важливого умовою по закінченню проекту має бути обов'язково подальше функціонування об’єкту соціальної сфери.  

Для участі у конкурсі мікропроектів кожна громада має виконати наступні вимоги:

- об’єкт соціальної сфери, що пропонується для участі у конкурсі має бути обраним загальними зборами громади; 

- громадою на підтвердження реальності технічного рішення, має бути надана проектно-кошторисна документація, погоджена УФСІ та затверджена згідно вимог діючого законодавства; 

- є гарантії забезпечення життєздатності об’єкту не менше 15 років.

Для реалізації обраних проектів в кожній з громад буде створено Агенцію з впровадження, яка і буде займатись безпосереднім виконанням всіх заходів проекту з подальшою передачею закінченого об’єкту балансоутримувачу.  

Український фонд соціальних інвестицій планує оголосити відкритий конкурс заявок на участь в конкурсі 10 вересня. Конкурс триватиме до 10 жовтня 2014 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційній сторінці УФСІ http://www.usif.org.ua/ або у соціальних та технічних консультантів УФСІ у Вінницькій області:

Сісько Дмитро Олександрович, соціальний консультант, 050-715-02-69.
Каратанов Сергій Володимирович, технічний консультант, 050-520-28-17.
Цибульська Ніна Станіславівна, технічний консультант, 066-062-59-41.

Працівники ресурсно-інформаційного центру "Громади Вінниччини" також готові надати консультації та допомогу у розробці та написанні проектів.

Звертайтесь: м. Вінниця, вул. Соборна, 85, каб. 14, тел. (0432) 56-26-69 або  каб. 28, тел. (0432) 56-26-72.

 

18 вересня 2014 року

Українська бібліотечна асоціація

оголосила про початок реалізації неприбуткового соціального проекту 

БІБЛІОТЕКА - ГРОМАДА: ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР 

за фінансової підтримки Фонду «Монсанто».

 

Проект «Бібліотека - громада: відкритий простір» передбачає обладнання сільських бібліотек комп’ютерною та офісною технікою, організацію доступу до Інтернету, поповнення бібліотечних фондів книгами та періодичними виданнями. Планується на базі Головного тренінгового центру для бібліотекарів УБА (м. Київ) навчити працівників бібліотек-переможців користуватися комп’ютерною технікою та ефективно використовувати інформаційні ресурси Інтернету. Загальною метою проекту є створення сучасних центрів суспільної активності заради розвитку місцевих громад.

5 бібліотек із Вінницької області будуть відібрані для участі у проекті через відкритий конкурс. Загальний обсяг фінансування проекту - 2,4 млн. гривень, з яких 1,8 млн. гривень надійде від Фонду «Монсанто».

Для участі у конкурсі сільським бібліотекарям необхідно до 25 вересня 2014 р. надіслати на поштову адресу Української бібліотечної асоціації (04050, м.Київ, вул. Тургенєвська, 83-85) рекомендованим листом конкурсну заявку та супровідні документи.

Форму заявки можна завантажити з сайту УБА за посиланням:

http://ula.org.ua/ua/news/2900-proekt-ukrainskoi-bibliotechnoi-asotsiatsii-biblioteka-hromada-vidkrytyi-prostir-za-pidtrymky-fondu-monsanto

Працівники Регіонального ресурсно-інформаційного Центру розвитку громад «Громади Вінниччини» готові надати безкоштовні консультації та допомогу в розробці на написанні проектів. Звертайтесь: м. Вінниця, вул. Соборна 85, каб. 28, тел. +38 (0432) 56-26-72.

 

07 серпня 2014 року 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

з 31 липня 2014 року оголосило

КОНКУРС "КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ" в 2014 РОЦІ

 

Тематика конкурсу:

1. Енергозбереження та енергоефективність.

2. Влада та бізнес: сприяння, партнерство.

3. Влада та громада: інформування, діалог, участь.

УВАГА!

Заповнену заявку необхідно надіслати до 22 вересня 2014 року електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int:

- частина І «Інформація про орган місцевого самоврядування» – у сканованому вигляді (з підписом та печаткою) та у форматі word;

- частина ІІ «Опис практики/корисної ініціативи» – тільки у форматі word (не має перевищувати 3-х аркушів формату А4 (шрифт Times New Roman 12, інтервал одинарний).

Електронна форма заявки доступна на сайтах: www.minregion.gov.ua,
www.slg-coe.org.ua та інших.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 303-99-16; (044) 590-47-76.

Детальнішу інформацію завантажити тут...

 

18 вересня 2013 року 

Рада  Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

оголошує

Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

2014 року

Відповідно до рішення Ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2013 року № 3 оголошується початок Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають на адресу дирекції Конкурсу (Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні,  01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, корп. А, оф. 713):

-  заяву на участь у Конкурсі;

-  оригінал проекту (програми), дві його копії та електронну версію проекту (програми);

-  копію  рішення відповідної ради щодо затвердження проекту (програми).

Реєстрація проектів та програм проводиться з 1 серпня2013 року щоденно, крім суботи,  неділі та святкових днів, з 09-00 до 18-00, у п`ятницю – до 16:45.

Останній термін подання проектних пропозицій – 31 січня 2014 року до 16:45.

Контактна інформація Дирекції Конкурсу: (044) 285-77-58, E-mail: fond713@ukr.net.

Детальна інформація щодо проведення Конкурсу у 2014 році розміщується на веб-сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.ua в розділі «Кращі практики», рубрика «Всеукраїнський Конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».

 

Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 

о г о л о ш у є

Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2012 році

Метою Конкурсу є відбір проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, які фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством, і спрямовані на розв’язання актуальних проблем розвитку місцевого самоврядування, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації. Проведення Конкурсу передбачено Указом Президента України від 28 жовтня 2002 р. № 952/2002 "Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування", постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 р. № 64 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування". Підставою для оголошення конкурсного відбору 2012 року є рішення засідання ради Конкурсу від 17 січня 2012 року. Учасниками Конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку зареєстрували проект або програму розвитку адміністративно-територіальної одиниці. Органи місцевого самоврядування – претенденти на участь у Конкурсі – подають на адресу дирекції Конкурсу (Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні,01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, корпус "А", кімн.709): - заяву на участь у Конкурсі; - оригінал проекту (програми), дві його копії та електронну версію проекту (програми); - копію рішення відповідної ради щодо затвердження проекту (програми). Реєстрація проектів та програм – з 1 лютого по 15 червня 2012 р., щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09-00 до 18-00. Контактні телефони дирекції Конкурсу: (044) 285-77-58. Email: fond713@ukr.net Детальна інформація щодо проведення Конкурсу у 2012 році розміщена на веб-сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.ua в розділі "Кращі практики", рубрика "Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування".

З більш детальною інформацією можна ознайомитись тут.

МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК для учасників Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування-2012

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація