Голова районної ради провів особистий прийом громадян

08.06.21

08 червня під час особистого прийому до голови районної ради Ігоря Шутака звернувся керівник Громадської організації «Полум’я надії» Анатолій Загляда по питанню сприяння в здійсненні діяльності на території новоствореного Вінницького району.

ГО «Полум’я надії» здійснює чимало сталих та соціально важливих проектів на благо розвитку міста Вінниця. Діяльність спільноти охоплює роботу зі студентами та підлітками, безхатченками та залежними особами, внутрішньо переміщеними особами та сім’ями у скрутних життєвих обставинах.

Анатолій Загляда повідомив, що на сьогодні тісна співпраця налагоджена з Вінницькою міською територіальною громадою, але діяльність організації вже давно вийшла за межі міста, і на досягнутому команда «Полум’я надії» зупинятись не збирається. Тому і звернувся до голови районної ради з пропозиціями щодо розширення діяльності, аби необхідну допомогу могли отримувати особи з числа цільових групвсього Вінницького району.

Ігор Шутак подякував керівнику громадської організації Анатолію Загляді за їх соціально-важливу роботу, за ті зусилля, які докладаються аби допомогти людям, які цього потребують, та запропонував надати у виконавчий апарат інформацію про діяльність спільноти для розповсюдження її на території Вінницького району з метою подальшої співпрації на благо територіальних громад. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація