В Агрономічному провели фінал Чемпіонату з волейболу серед жіночих команд, присвяченого 30-й річниці Незалежності України

07.06.21

6 червня 2021 р. в с. Агрономічне Вінницького району відбувся фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих аматорських команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України.

У фіналі зустрілись команди Агрономічної, Гайсинської та Северинівської територіальних громад Вінниччини. Всього за вихід до фіналу змагались 9 команд.

Змагання гостинно прийняла Агрономічна сільська територіальна громада Вінницького району. Ігри проходили в спортивній залі місцевої школи.

До гостей та спортменів з вітальним словом звернулись голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, голова Агрономічної громади Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Вадим Мохник, директорка школи Наталія Ануфрієва та голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

В ході напруженої спортивної боротьби перемогу над командами здобули спортсменки з Северинівки.

Другі місце посіли дівчата Агрономічної громади.

Бронзові нагороди у команди Гайсинської громади.

У кожній команді було визначено кращих гравців:

Ірина Плаксій (Северинівка) - «VIP - гравець»

Олена Берегельська (Агрономічне) - «Різносторонній гравець»

Олександра Гуль (Агрономічне) - «Зв'язуючий»

Христина Пустовіт (Гайсин) - «Нападник».

Командам були вручені Кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».

Ігор Шутак привітав учасниць змагань із завершенням фінального етапу чемпіонату, подякував за цікаву боротьбу:

- Приємно відзначити, що у Вінницькому районі активно розвивається спортивна галузь. Напередодні відбувся фінал Чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд, а сьогодні я присутній на фіналі Чемпіонату з волейболу серед жіночих команд. Такі спортивні події є гарним прикладом популяризації та розвитку волейболу, пропаганди здорового способу життя. Вітаю команду-переможницю з Северинівської громади, бажаю всім учасницям успіхів в майбутніх змаганнях.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація