Інформація про вакантні посади

10.09.2020р.

10 вересня 2020 року, розпорядженням голови Вінницької районної ради Закревської Т.П. від 09.09.2020 року №48-рк Рогатюк Тетяну Леонідівну призначено на посаду головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату Вінницької районної ради за результатом конкурсу.

06.08.2020р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради №40-рк від 04.08.2020 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради" Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

  • Головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради.   

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

  • мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
  • знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування, управління комунальною власністю;
  • вільно володіють державною мовою;
  • вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
  • вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19.

 

03.12.2019р.

03 грудня 2019 року згідно розпорядження голови Вінницької районної ради Сітарського С.М. №52-рк від 02.12.2019 року на посаду завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради за результатом конкурсу призначено Рубіжанську Світлану Вікторівну.

 

24.10.2019р.

Вінницька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради.   

 До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

- мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадахне менше трьох років, або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років;
- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування;
- вільно володіють державною мовою;
- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19.

 

05.04.2018р.

Вінницькою районною радою оголошується Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради.

Вимоги: повна або базова вища освіта (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст).
Стаж роботи: для спеціаліста або бакалавра - не менше 2 років, молодшого спеціаліста - не менше 3 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  подають до конкурсної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- особова картка або особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;
- дві фотокартки розміром 6×4 см;
- копію диплома про освіту;
- копію трудової книжки;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію паспорту;
- пропозиції   кандидата  щодо  подальшої  фінансово – економічної діяльності об’єкта спільної власності, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Документи приймаються до 19 квітня 2018 року з моменту публікації цього оголошення за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, виконавчий апарат Вінницької районної ради.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 66-05-03.

УМОВИ
Проведення Конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради

Умови проведення Конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради розроблено на підставі рішення 24 сесії районної ради 6 скликання №552 від 17.12.2013 року «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, закладів, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ району» із змінами внесеними рішенням 30 сесії районної ради 6 скликання №150 від 10.07.2014 року.

1. Підготовку матеріалів для розгляду на сесії районної ради, ведення обліку кадрів керівників та кадрового резерву на цю посаду здійснює виконавчий апарат районної ради.
2. Призначення на посаду завідувача «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради (далі - Завідувача) здійснюється за рішенням районної ради.
3. Підбір кандидатури на вакантну посаду Завідувача проводиться за конкурсом. Конкурсна комісія вносить рекомендації по призначенню Завідувача на дану вакантну посаду.
4. Конкурс проводиться поетапно:
- публікація оголошення про проведення конкурсу в пресі або поширення його через інші засоби масової інформації;
- прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, та їх попередній розгляд;
- проведення співбесіди та відбір кандидатур.
5. Інформація про конкурс на заміщення вакантних посад та умови конкурсу підлягають публікації за два тижні до проведення конкурсу.
6. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  подають до постійної комісії такі документи:
- заяву про участь у конкурсі;
- особова картка або особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;
- дві фотокартки розміром 6×4 см;
- копію диплома про освіту;
- копію трудової книжки;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію паспорту;
- пропозиції   кандидата  щодо  подальшої  фінансово – економічної діяльності об’єкта спільної власності, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).
7. Особи, які подали необхідні документи для участі у конкурсі, є кандидатами на заняття вакантної посади Завідувача.
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, документи про підвищення кваліфікації).
Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням постійної комісії до конкурсу не допускаються. Якщо кандидат наполягає на участі у конкурсі за даних обставин, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає постійна комісія.
8. Співбесіда з кандидатами проводиться комісією з метою об’єктивної оцінки професійних якостей та здібностей кандидата.

Голова постійної комісії визначає дату проведення співбесіди.

Кандидати повідомляються про місце і час проведення співбесіди.

9. Під час співбесіди кандидати доповідають постійній комісії свої пропозиції щодо подальшої фінансово-економічної діяльності об’єкта спільної власності, відповідають на запитання членів комісії.
Комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів співбесіди з кандидатами на своєму засіданні здійснює відбір осіб для заняття вакантної посади та приймає рішення щодо результатів конкурсу.
10. Результати конкурсу постійна комісія подає до виконавчого апарату районної ради для підготовки проекту рішення щодо призначення Завідувача на найближчу сесію районної ради.

 

25.10.2017р. 

Розпорядженням голови районної ради від 24.10.2017 року №63-рк «Про призначення на посаду головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитрука Олександра Олександровича» – на посаду головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 25.10.2017 року  призначено Дмитрука Олександра Олександровича.

21.09.2017р. 

Відповідно до розпорядження голови районної ради №53-рк від 13.09.2017 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради" Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

Головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради.   

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:
- мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування, управління комунальною власністю;
- вільно володіють державною мовою;
- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
-  вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається заступником керуючого справами, начальником відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 66-05-03.

 

21.06.2017р.

Розпорядженням голови районної ради №32 - рк від 19.06.2017 року «Про призначення на посаду головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Ведецьку Надію Олександрівну» - на посаду головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 20.06.2017 року  призначено Ведецьку Надію Олександрівну.

12.05.2017р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради №24-рк від 04.05.2017 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради" Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

- Головного спеціаліста відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради.   

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

- мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування, управління комунальною власністю;
-  вільно володіють державною мовою;
- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19.

 

28.04.2017р.

Рішенням 24 сесії районної ради 7 скликання від 30.03.2017 року №68 на посаду головного лікаря Комунального закладу "Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Вінницької районної ради призначено Пасічника Вадима Вадимовича. Рішенням 25 сесії районної ради 7 скликання №115 від 27.04.2017 року затведжено Контракт, укладений головою районної ради в міжсесійний період з головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради №18 від 21.04.2017 року.

 

01.03.2017р. 

Розпорядженням голови районної ради №10 - рк від 28.02.2017 року «Про призначення на посаду головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку відділу фінансово – господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради Єфремову Інну Василівну» - на посаду головного спеціаліста з ведення бухгалтерського обліку відділу фінансово – господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 01.03.2017 року призначено Єфремову Інну Василівну.

13.01.2017р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради №1-рк від 10.01.2017 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради" Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

Головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:
- мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- мають стаж роботи за фахом не менш як трироки;
- знають чинне законодавство, інші акти законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку;
- вільно володіють державною мовою;
- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19.

 

12.01.2017р.

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, засідання якої відбулося 12.01.2017 року, конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального закладу «Вінницький медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради буде проведено 31.01.2017 року о 09 годині 00 хвилин в приміщенні Вінницької районної ради за адресою: Хмельницьке шосе, б.17, м. Вінниця, Вінницька область (3 поверх).

 

01.12.2016р.

Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального  закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Громадяни України, які бажають взяти участь у конкурсі подають до виконавчого апарату районної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;
- особова картка або особовий листок з обліку кадрів, автобіографію;
- дві фотокартки розміром 6×4 см;
- копію диплома про освіту;
- копію трудової книжки;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- копію паспорту;
- пропозиції кандидата щодо подальшої фінансово – економічної діяльності об’єкта спільної власності, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).   

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх. Додаткова інформація надається заступником керуючого справами, начальником відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату Вінницької районної рад, тел. 66-05-03.

 

Розпорядженням голови районної ради №71-рк від 17.10.2016 року "Про призначення на посаду завідувача сектору правового забезпечення  Вінницької районної ради Шабленко Альону Костянтинівну" - на посаду завідувача сектору правового забезпечення  Вінницької районної ради за результатами конкурсного відбору з 18.10.2016 року призначено Шабленко Альону Костянтинівну.

 

01.09.2016р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради № 65-рк від 26.08.201року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради", Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:
-  завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:
- мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадахне менше трьох років, або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років;
- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування;
- вільно володіють державною мовою;
- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;
- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.    

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19. 

 

30.12.2015р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради № 90-рк від 29.12.2015 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради", Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

  -  Заступник керівника апарату, керуючий справами виконавчого апарату Вінницької районної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

- мають повну вищу освіту професійного спрямування в галузі фінансів та економіки за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадах не менше трьох років, або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років;

- знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;

- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.    

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19.

 

02.04.2015р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради № 18-рк від 31.03.2015 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради", Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

    -  Головний бухгалтер виконавчого апарату Вінницької районної ради

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

- мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- мають стаж роботи за фахом не менш як п’ятьроків, досвідроботи на керівних посадах не менше як трироки;

- знають чинне законодавство, інші акти законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку;

- вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;

- вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України. 

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19. 

Розпорядженням голови районної ради №65-рк від 05.11.2015 року "Про призначення  на посаду головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради Сумську Олесю Олегівну" - на посаду головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 06.11.2015 року призначено Сумську Олесю Олегівну.

04.12.2014р.

Відповідно до розпорядження голови районної ради № 66-рк від 02.12.2014 року "Про конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті районної ради", Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті районної ради:

-  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради, начальник відділу організаційного, інформаційного, матеріально - технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради.   

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

-       мають повну вищу освіту професійного спрямування в галузі фінансів та економіки за освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-       мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на керівних посадахне менше трьох років, або стаж за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років;

-       знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування, бюджетного законодавства;

-       вільно володіють державною мовою;

-       вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;

-       вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

    -  Головний бухгалтер виконавчого апарату Вінницької районної ради

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

-       мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-       мають стаж роботи за фахом не менш як п’ятьроків, досвідроботи на керівних посадах не менше як трироки;

-       знають чинне законодавство, інші акти законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку;

-       вільно володіють державною мовою;

-       вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;

-       вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України. 

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19. 

Розпорядженням голови районної ради №21-рк від 10.04.2014 року "Про призначення  на посаду керуючого справами виконавчого апарату районної ради, начальника відділу організаційного, інформаційного, матеріально - технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Часовських Дмитра Володимировича" - на посаду керуючого справами виконавчого апарату районної ради, начальника відділу організаційного, інформаційного, матеріально - технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 16.04.2015 року призначено Часовських Дмитра Володимировича.

26.11.2013р. 

Вінницька районна рада інформує, що 25 листопада 2013 року звільнено директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради відповідно до розпорядження голови районної ради Щербатого С.К. №39-рк від 22.11.2013 року  «Про звільнення директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».

У зв’язку з цим, інформуємо про наявність вакантної посади директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради з 26 листопада 2013 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись у виконавчому апараті Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, третій поверх, відділ правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та розгляду звернення громадян виконавчого апарату районної ради. 

 

Рішенням 24 сесії районної ради 6 скликання №574 від 17 грудня 2013 року "Про призначення на посаду директора Комунального підприємства "Саланг" Вінницької районної ради" - на посаду директора Комунального підприємства "Саланг"  Вінницької районної ради з 17 грудня 2013 року призначено Настоящого Валентина Анатолійовича.

13.08.2013р. 

Вінницька районна рада інформує, що 13 серпня 2013 року звільнено директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради відповідно до розпорядження голови районної ради Щербатого С.К. №32-рк від 13.08.2013 року  «Про припинення дії Контракту №11 з Директором Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради від 12.01.2012 року».

У зв’язку з цим, інформуємо про наявність вакантної посади директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради з 14 серпня 2013 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись у виконавчому апараті Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, третій поверх, відділ правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та розгляду звернення громадян виконавчого апарату районної ради. 

 

Рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання №18 від 03 лютого 2014 року "Про призначення на посаду директора Комунальної установи "Вінницький районним методичний центр закладів освіти" Вінницької райолнної ради" - на посаду директора Комунальної установи "Вінницький районним методичний центр закладів освіти" Вінницької районної ради з 03 лютого 2014 року призначено Маціпуру Ларису Петрівну.

11.01.2013р.

Вінницькою районною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади у виконавчому апараті районної ради:

 Головного спеціаліста відділу правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та розгляду звернень громадян виконавчого апарату районної ради.   

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

-  мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-  мають стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державної служби на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

-  знають чинне законодавство з питань діяльності органів місцевого самоврядування, проходження служби в органах місцевого самоврядування, управління комунальною власністю;

-  вільно володіють державною мовою;

- вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача;

-  вміють застосовувати в діяльності чинне законодавство України.  

 

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрових питань виконавчого апарату  Вінницької районної ради за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17, 3 поверх, тел. 67-32-19. 

Розпорядженням голови районної ради №24-рк від 22.04.2014 року "Про переведення на посаду головного спеціаліста відділу правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та розгляду звернень громадян виконавчого апарату районної ради Симчук Я.В." - на посаду головного спеціаліста відділу правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та розгляду звернень громадян виконавчого апарату районної ради за результатами конкурсного відбору з 24.04.2014 року призначено Симчук Яну Вікторівну.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація