Регуляторна діяльність

Про внесення змін до додатку №5 «Методика розрахунку орендної плати за користування майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та пропозиції її розподілу», затвердженого рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від  01.03.2012 року.

Про порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету господарськими підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, або у статутних фондах яких є частка спільної власності, частини прибутку (доходу) за результатами фінансово - господарської діяльності у 2014 році.

Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету господарськими підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, або у статутних фондах яких є частка спільної власності, частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2013 році.

Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту (проект)

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту 

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація