Населені пункти громад району

Перелік населених пунктів територіальних громад
Вінницького району


п/п

Назва територіальної громади

Населені пункти

1

Агрономічної сільської

с.Агрономічне, Бохоники, Горбанівка, Ільківка,

Медвеже Вушко, Ровець (6)

2

Вінницької міської

м.Вінниця, Десна, Вінницькі Хутори, Великі Крушлинці, Гавришівка, Малі Крушлинці, Писарівка, Стадниця, Щітки (9)

3

Вороновицької селищної

смт. Вороновиця, Воловодівка, Гуменне, Довгополівка, Жабелівка, Кальнишівка, Кліщів, Комарів, Кордишівка, Марківка, Михайлівка, Обідне, Олександрівка, Оленівка, Побережне, Потуш, Степанівка, Тростянець, Федорівка, Шевченка, Шендерів (21)

4

Гніванської міської

м. Гнівань, Борсків, Ворошилівка, Грижинці, Демидівка, Могилівка, Маянів, Потоки, Рижавка, Селище, Урожайне (11)

5

Іллінецької міської

м. Іллінці, Борисівка, Неменка, Василівка, Кабатня, Жадани, Сорока, Жорнище, В’язовиця, Шевченкове, Красненьке, Лиса Гора, Павлівка, Слобідка, Хрінівка, Пархомівка, смт. Червоне, Якубівка, Лугова, Уланівка, Тягун, Володимирівка, Паріївка, Райки, Бабин, Даньківка, Дашів, Іллінецьке, Романово-Хутір,  смт.Хмельове (30)

 6

Липовецької міської

м.Липовець, Берестівка, Білозерівка, Богданівка, Вербівка, Вернянка, Війтівці, Вікентіївка, Ганнівка, Гордіївка, Зозів, Зозівка, Іваньки, Королівка, Ксаверівка, с. Липовець, Лозувата, Лукашівка, Люлинці, Нападівка, Нарцизівка, Олександрівка, Очитків, Пилипенкове, Підлісне, Пісочин, Попівка, Росоша, Скитка, Славна,  Струтинка, Теклинівка, Тельмана, Троща, Улянівка, Хороша, Щаслива, Ясенецьке, Ясенки (39)

7

Літинської селищної

смт Літин, Селище, Садове, Багринівці, Гончарівка, Бірків, Залужне, Кільянівка, Бруслинів, Вербівка, Новоселиця, Горбівці, Антонівка, Вінниківці, Соколівка, Громадське, Кусиківці, Дяківці, Гавришівка, Івча, Трибухи, Кулига, Українка, Літинка, Яблунівка, Малинівка, Балин,  Вишенька, Петрик, Осолинка, Кам'янка, Миколаївка, Сосни, Білозірка, Городище, Літинські Хутори (36)

8

Лука-Мелешківської сільської

с.Лука-Мелешківська, Прибузьке, Тютьки, Іванівка, Цвіжин, Яришівка, Лани, Студениця, Сокиринці, Парпурівці, Майдан-Чапельський, Хижинці, Пилява (13)

9

Немирівської міської

м.Немирів, Байраківка, Глинянець, Дубмаслівка, Медвежа, Гостинне, Никифорівці, Лука, Стрільчинці, Язвинки, Гунька, Козаківка, Супрунівка, Боблів, Бондурівка, Мар'янівка, Велика Бушинка, Березівка, Воробіївка, Нова Миколаївка, Головеньки, Зарудинці, Вовчок, Зеленянка, Йосипенки, Кароліна, Озеро, Ковалівка, Межигірка, Потоки, Криківці, Будки, Данилки, Сорокотяжинці, Кудлаї, Дубовець, Чаульське, Мухівці, Мала Бушинка, Шолудьки, Подільське, Коровайна, Монастирок, Сажки, Селевинці, Рубань, Сокілець, Гвоздів, Олексіївка, Сподахи, Чуків, Остапківці, Перепеличчя (53)

10

Оратівської селищної

смт Оратів, Прибережне, Рожична, Оратівка, Угарове, Березівка, Каленівка, Балабанівка, Богданівка, Лінеччина, Ступки, Велика Ростівка, Животівка,  Заруддя, Гоноратка, Кожанка, Бартошівка, Кошлани, Дібровинці, Лопатинка, Тарасівка, Медівка, Новоживотів, Оратів, Осична, Підвисоке, Тарасівка, Сабарівка, Дівочина, Скала, Скоморошки, Вербівка,  Кам'яногірка, Сологубівка, Стрижаків, Синарна, Фронтівка, Чагів, Мала Ростівка, Мервин, Чагівське, Човновиця, Закриниччя, Озерне, Степове, Чернявка, Ганнівка, Юшківці, Яблуновиця, Скибин, Якимівка, Бугаївка (52)

11

Погребищенської міської

м. Погребище,  Адамівка, Андрушівка, Бабинці, Бистрик, Білашки, Борщагівка, Булаї, Бурківці, Бухни, Васильківці, Веселівка, Вишнівка, Гопчиця, Григорівка, Дзюньків, Довгалівка, Довжок, Задорожнє, Збаржівка, Іваньки, Круподеринці, Кулешів, Кур'янці, Левківка, Ліщинці, Малинки, Мончин,  Морозівка, Надросся, Новофастів, Обозівка, Озерна, Ординці, Очеретня, Павлівка, Паріївка, Педоси, Плисків, Погребище Перше, Погребище Друге, Попівці, Розкопане, Саражинці, Свитинці, Скибинці, Смаржинці, Сніжна, Сопин, Соснівка, Спичинці,  Станилівка, Старостинці, Степанки, Талалаї, Травневе, Філютка, Черемошне, Ширмівка, Юнашки (60)

12

Стрижавської селищної

смт Стрижавка, Бруслинівка, Дорожне, Лаврівка, Медвідка, Мізяківські Хутори, Пеньківка, Переорки, Підлісне, Славне, Сосонка, Супрунів, Тютюнники (13)

13

Сутисківської селищної

смт Сутиски, Шершні, Гута-Шершнівська (3)

14

Тиврівської селищної

смт Тиврів, Василівка, Гришівці, Дзвониха, Дубина, Жахнівка, Зарванка, Іванківці, Івонівці, Іскрівка, Канава, Кобелецьке, Колюхів, Красне, Краснянка, Круги, Курники, Майдан, Нове Місто, Онитківці, Пирогів, Рахни-Польові, Соколинці, Строїнці, Уяринці, Черемошне (26)

15

Турбівської селищної

смт Турбів, Біла, Брицьке, Вахнівка, Журава, Кобильня, Козинці, Конюшівка, Косаківка, Костянтинівка, Коханівка, Мала Біла, Нова Прилука, Нове, Пеньківка, Петрівка, Приборівка, Сиваківці, Соболівка, Стара Прилука, Чупринівка, Шендерівка (22)

16

Якушинецької сільської

с.Якушинці, Зарванці, Березина, Ксаверівка, Лисогора, Майдан, Слобода-Дашковецька, Некрасове, Пултівці, Лисянка, Красне, Широка Гребля, Дашківці, Іскриня, Лукашівка, Микулинці, Ріжок (17)

 

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація