10 сесія

Порядок денний

позачергової 10 сесії районної ради 6 скликання

27.10.2011 року

1. №254 Про стан реформування галузі охорони здоров’я на території району - знято з контролю.

2. №255 Про звіт Головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шеремети Ю.П щодо ефективності  використання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

3. №256 Про продовження дії Контракту №8 з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметою Ю.П. від 31.12.2010 року - знято з контролю.

4. №257 Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради, внесення змін до структури та чисельності цього закладу. - знято з контролю.

5. №258 Про внесення змін до Статуту Вінницької районної центральної клінічної лікарні - знято з контролю. 

6. №259 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Комунальному закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради, Вінницькій районній центральній клінічній  лікарні - знято з контролю.

7. №260 Про ліквідацію Комунального закладу «Вороновицька районна лікарня» Вінницької районної ради.

8. №261 Про внесення змін до районної Програми соціально-економічного розвитку Вінницького району на 2011 рік. знято з контролю.

9. №262 Про збільшення Статутного фонду Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради та внесення змін до Статуту цього підприємства.

10. №263 Про внесення змін до районної Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2011-2013 роки.- знято з контролю.

11. №264 Про звернення до Верховної Ради України.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація