12 сесія

Порядок денний

12 чергової сесії районної ради 6 скликання

10.01.2012 року

1. №1 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району за 2011 рік та затвердження відповідної Програми на 2012 рік. - знято з контролю.

2. №2 Про хід виконання Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби у Збройних Силах України на 2010-2012 роки.

3. №3 Про хід виконання Програми розвитку футболу у Вінницькому районі на 2010-2012 роки. - знято з контролю.

4. №4 Про районну Програму соціального захисту ветеранів війни і праці, людей похилого віку та підтримки діяльності громадської районної організації ветеранів України на 2012-2013 роки.- знято з контролю.

5. №5 Про Програму зайнятості населення Вінницького району на 2012-2013 роки.- втратило чинність.

6. №6 Про районну цільову соціальну Програму подолання та запобігання бідності на період до 2015 року. - втратило чинність.

7. №7 Про Програму розвитку архівної справи Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради на 2012-2016 роки - знято з контролю.

8. №8 Про районну Програму розроблення та оновлення містобудівної документації (схеми планування на території району та генеральних планів) Вінницького району Вінницької області на 2012-2013 роки. - втратило чинність.

9. №9 Про Програму розвитку тваринництва у Вінницькому районі на 2012-2015 роки. - втратило чинність.

10. №10 Про районну Програму «Організація харчування учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів на 2012-2016 роки».- втратило чинність.

11. №11 Про внесення змін до районної Програми розвитку дошкільної освіти Вінницького  району на період до 2017 року.- втратило чинність.

12. №12 Про внесення змін до Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2011 - 2014 роки.- знято з контролю.

13. №13 Про утворення Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

14. №14 Про нову редакцію рішення 5 сесії районної ради 6 скликання №94 «Про затвердження порядків використання коштів районного бюджету».- знято з контролю.

15. №15 Про  затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

16. №16 Про внесення змін до Положення про виконавчий апарат районної ради.

17. №17 Про погодження клопотання Приватного підприємства «Будтранс Сервіс - М» щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення Медвідського родовища піску на території Лаврівської сільської ради - знято з контролю. 

18. №18 Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Будматеріали» щодо надання спеціального дозволу на користування ділянкою Південно-Вінницького родовища цегельної сировини на території Луко-Мелешківської сільської ради - знято з контролю. 

19. №19 Про погодження клопотання Приватного підприємства Компанія «Володимирський масив» щодо надання спеціального дозволу на користування надрами з метою розробки Стадницького родовища суглинків на території Стадницької сільської ради - знято з контролю. 

20. №20 Про районний бюджет на 2012 рік. - знято з контролю.

21. №21 Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на 2012 рік. - знято з контролю.

22. №22 Про затвердження додаткової угоди до контракту з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметою Ю.П. - знято з контролю.

23. №23 Про затвердження контракту з редактором Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради Чернявським О.В., укладеного головою районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

24. №24 Про внесення змін до Статуту Вінницької центральної районної клінічної лікарні - знято з контролю. 

25. №25 Про передачу в безоплатне тимчасове користування приміщень в адміністративному будинку по вул. Хмельницьке шосе, 17 у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю.

26. №26 Про продовження дії договорів оренди приміщень в загальноосвітніх навчальних закладах району, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, і знаходиться в безоплатному постійному користуванні з правом володіння відділу освіти Вінницької райдержадміністрації. - знято з контролю.

27. №27 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої О.В.  та її заступника Кобринчук В.В. - знято з контролю.

28. №28 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. та її заступнику Кобринчук В.В. надбавки за складність та напруженість у роботі. - знято з контролю.

29. №29 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі.

30. №30 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. надбавки за складність та напруженість у роботі.

31. №31 Про встановлення директору Комунального закладу «Вінницька районна дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. надбавки за складність, напруженість у роботі.- втратило чинність.

32. №32 Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань голові районної ради Щербатому С.К.

33. №33 Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги для  вирішення соціально - побутових питань заступнику голови районної ради Сітарському С.М.

34. №34 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

35. №35 Про зняття з контролю рішень районної ради.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація