13 сесія

                                   Порядок денний                                    

13 сесії районної ради 6 скликання

01.03.2012 року

1. №36 Про хід виконання заходів Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2011 - 2015 роки - знято з контролю.

2. №37 Про хід виконання районної Програми «Обдаровані діти» на 2011 - 2015 роки.- знято з контролю.

3. №38 Про Комплексну програму захисту законних прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

4.№39 Про Програму збереження документів Національного архівного фонду у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

5. №40 Про внесення змін до районної Програми розвитку малого підприємництва у Вінницькому районі на 2011 - 2012 роки. - знято з контролю.

6. №41 Про внесення змін до районної Програми забезпечення ефективної діяльності Вінницької районної ради та її виконавчого апарату щодо  виконання власних повноважень на 2012 рік. - знято з контролю.

7. №42 Про  внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку  інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту у Вінницькому районі на 2011 - 2015 роки. - знято з контролю

8. №43 Про внесення змін до районної Програми «Організація харчування учнів 5-11 класів загальноосвітніх закладів на 2012 - 2016 роки».- втратило чинність.

9. №44 Про  затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік.

10. №45 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.

11. №46 Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання №20 від 10 січня 2012 року «Про районний бюджет на 2012 рік». - знято з контролю.

12. №47 Про звіт завідувача Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради про ефективність використання майна,  яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2011 рік. - знято з контролю.

13. №48 Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про ефективність використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованого закладу за 2011 рік. - знято з контролю.

14. №49 Про звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про ефективність використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2011 рік. - знято з контролю.

15. №50 Про виробничу програму Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради на 2012 рік. - знято з контролю.

16. №51 Про збільшення статутного фонду та внесення доповнень до Статуту Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради.

17. №52 Про хід виконання рішення 11 сесії районної ради 6 скликання №289 від 02 грудня 2011 року «Про результати колективного звернення жителів смт. Вороновиця». - знято з контролю.

18. №53 Про  внесення змін до Плану роботи районної ради 6 скликання на 2012 рік. - знято з контролю.

19. №54 Про  внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 6 скликання №284 від 01.12.2011 року «Про розроблення проекту Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року». - знято з контролю.

20. №55 Про внесення змін до Положення про порядок використання фонду депутата районної ради 6 скликання. - втратило чинність.

21. №56 Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання №14 від 10.01.2012 року «Про нову редакцію рішення 5 сесії районної ради 6 скликання №94 від 10.03.2011 року «Про затвердження порядків використання коштів районного бюджету» - знято з контролю.

22. №57 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

23. №58 Про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

24. №59 Про Громадську Раду при районній раді - знято з контролю.

25. №60 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в постійне користування Комунальному підприємству «Аеропорт Вінниця», для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту за межами населеного пункту с. Гавришівка на території Гавришівської сільської ради Вінницького району.

26. №61 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в постійне користування Комунальному підприємству «Аеропорт Вінниця», для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту за межами населеного пункту на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району

27. №62 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що виставляється на земельні торги (аукціон) для ведення сільськогосподарського товарного виробництва за межами населеного пункту на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

28. №63 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що виставляється на земельні торги (аукціон) за межами населеного пункту на території Широкогребельської сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

29. №64 Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету господарськими підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району, або у статутних фондах яких є частка спільної власності, частини прибутку (доходу) за результатами фінансово - господарської діяльності у 2012 році.

30. №65 Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції.

31. №66 Про перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що передається в оренду в 2012 році - знято з контролю.

32. №67 Про дозвіл Вінницькій райдержадміністрації на проведення  капітального ремонту двох кабінетів в адміністративному будинку по вул. Хмельницьке шосе, 17 у  м. Вінниці, що є  спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району для  облаштування дозвільного центру. - знято з контролю.

33. №68 Про затвердження контракту з редактором Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради Влащуком В.В., укладеного головою районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

34. №69 Про затвердження контракту з директором Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Мельник Т.І., укладеного головою районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

35. №70 Про затвердження договору оренди приміщень по вул. Грибоєдова, 10-А у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, укладеного Комунальною установою «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради з управлінням праці та соціального захисту населення Вінницької  райдержадміністрації. - знято з контролю.

36. №71 Про затвердження додаткової угоди до договору оренди приміщення в Бохоницькій СЗШ І - ІІІ ст., що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, укладеної відділом освіти Вінницької райдержадміністрації, в безоплатному постійному користуванні якого знаходиться майно, з Вінницьким поштамтом ЦПЗ №1 ВД УДППЗ «Укрпошта» - знято з контролю.

37. №72 Про затвердження договорів та додаткової угоди, укладених головою районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

38. №73 Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2012 рік.- знято з контролю.

39. №74 Про затвердження посадової інструкції редактора Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради.

40. №75 Про затвердження посадової інструкції директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

41. №76 Про продовження дії договорів оренди приміщень, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю.

42. №77 Про внесення доповнень в рішення 5 сесії районної ради 6 скликання №103 від 10.03.2011 року «Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, внесення змін до структури та чисельності цього закладу». - знято з контролю.

43. №78 Про застосування Генеральної угоди між Міністерством з питань житлово-комунального господарства України, Всеукраїнським об’єднанням обласних організацій роботодавців підприємств житлово-комунальної галузі «Федерація роботодавців ЖКГ України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово–комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2010 - 2012 роки до умов оплати праці працівників Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради.

44. №79 Про встановлення надбавок за вислугу років директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. та її заступнику Кобринчук В.В., надання матеріальної допомоги Кобринчук В.В.- знято з контролю.

45. №80 Про встановлення директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. його заступникам Скорищенко С.О., Шаповаловій А.О. надбавок, преміювання та затвердження наказу. - знято з контролю.

46. №81 Про щорічну основну відпустку директора Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна А.О., надання матеріальної допомоги на оздоровлення йому та заступникам Скорищенко С.О., Шаповаловій А.О.- знято з контролю.

47. №82 Про основну щорічну відпустку та встановлення надбавки за вислугу років Головному лікарю Комунального закладу «Вінницький  районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. - знято з контролю.

48. №83 Про основну щорічну відпустку завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. - знято з контролю.

49. №84 Про  основну щорічну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої О.В. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю.

50. №85 Про надбавку за вислугу років заступнику голови Вінницької районної ради Сітарському С.М. - знято з контролю.

51. №86 Про зняття з контролю рішень районної ради.

52. №87 Про звернення депутатів районної ради 6 скликання щодо фінансування з державного бюджету реконструкції Сосонської СЗШ І - ІІІ ступенів.

53.  №88 Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання №13 від 10.01.2012 року «Про утворення Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради».

54. №89 Про звернення  до Міністерства юстиції України.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація