18 сесія

Порядок денний 

18 позачергової сесії районної ради 6 скликання

27 грудня 2012 року

1. №290 Про районний бюджет на 2013 рік.- знято з контролю.

2. №291 Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових питань голові районної ради Щербатому С.К., заступнику голови районної ради Ковальчуку В.А.- знято з контролю.

3. №292 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. та його заступникам з економічних питань Гринішину А.А., з медичного обслуговування Омелянській Л.П. надбавки за складність, напруженість у  роботі.- знято з контролю.

4. №293 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Мельник Т.І. надбавки за складність, напруженість у роботі. - знято з контролю.

5. №294 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І., надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

6. №295 Про встановлення директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. та його заступнику з навчально-тренувальної роботи цього закладу Скорищенко С.О. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

7. №296 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцiнцi земельної ділянки водного фонду площею 3,7299 га, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціон) для риборозведення та рибальства на території Великокрушлинецької сільської ради, за межами населеного пункту знято з контролю.

8. №297 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцiнцi земельної ділянки водного фонду площею 2,0251 га, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціон) для риборозведення та рибальства на території Великокрушлинецької сільської ради, за межами населеного пункту знято з контролю.
 
9. №298 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцiнцi земельної ділянки водного фонду площею 1,4305 га, право оренди якої підлягає продажу шляхом проведення земельних торгів (аукціон) для риборозведення та рибальства на території Великокрушлинецької сільської ради, за межами населеного пункту знято з контролю.
 
10. №299 Про Програму хімічної меліорації кислих ґрунтів у Вінницькому районі на 2013 - 2017 роки - втратило чинність.
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація