23 сесія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 23 позачергової сесії районної ради 6 скликання

24 жовтня 2013 року

1. №500 Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району  цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної клінічної лікарні у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області - знято з контролю.

2. №501 Про передачу субвенції Гавришівській сільській раді.- знято з контролю.

3. №502 Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 6 скликання №290 від 27.12.2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік» (зі змінами).- знято з контролю.

4. №503 Про оформлення земельної ділянки, на якій розташовані приміщення, балансоутримувачем яких є Комунальний заклад «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

5. №504 Про внесення змін до додатку рішення 13 сесії районної ради 6 скликання № 66 від 01.03.2012 року та визнання рішень такими, що втратили чинність - знято з контролю.

6. №505 Про надання Комунальному підприємству «Саланг» Вінницької районної ради дозволу на реконструкцію гаража № 2, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю.

7. №506 Про надання дозволу директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. на ведення годин педагогічної роботи.- знято з контролю.

8. №507 Про встановлення надбавок  директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С.- знято з контролю.

9. №508 Про встановлення надбавки виконуючому обов’язки директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької  районної ради Маціпурі Л.П. за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

10. №509 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФОП Вихристюку І.І. для комерційного використання, розташованої на території Якушинецької сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація