25 сесія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 
25 чергової сесії районної ради 6 скликання

03 лютого 2014 року

1. №1 Про вимоги депутатів районної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», фракцій районної ради політичних партій «ВО «Батьківщина» та «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

2. №2 Про районний бюджет на 2014 рік.- знято з контролю.

3. №3 Про комплексну районну Програму розроблення та оновлення містобудівної документації (схеми планування території району та генеральних планів населених пунктів) Вінницького району Вінницької області на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

4. №4 Про внесення змін до районної комплексної Програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року. - втратило чинність

5. Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2011 - 2014 роки – перенесено на наступну чергову сесію.

6. №5 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2014 - 2015 роки» - знято з контролю.

7. №6 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2014 - 2015 роки» - знято з контролю.

8. №7 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 6 скликання №7 від 12.11.2010 року «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів постійних комісій».

9. №8 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні Вінницької центральної районної клінічної лікарні.

10. №9 Про звернення до Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької облдержадміністрації про виділення коштів на утримання Вінницької центральної районної клінічної лікарні. - знято з контролю. 

11. №10 Про затвердженнятехнічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що належить на умовах оренди фізичній особі - підприємцю Купінському А.І. для експлуатації будівель і споруд по виробництву залізобетонних пам’ятників по вул. Енергетичній, 9 (за межами населеного пункту) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району, Вінницької області знято з контролю.

12. №11 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються на умовах оренди ТОВ «Струм - Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

13. №12 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Авіакомпанія «У - АВІА» для надання послуг у сільському господарстві - розміщення, обслуговування та експлуатації аеродрому для обприскування сільськогосподарських культур з повітря та забезпечення польотів малих повітряних суден, розташованої на території Степанівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

14. №13 Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Будматеріали» щодо надання спеціального дозволу на  користування надрами з метою  видобування суглинків для виробництва цегли, на території Луко - Мелешківської сільської ради, Вінницького району, Вінницької області.- втратило чинність.

15. №14 Про затвердження зміни меж населеного пункту с. Гавришівка на території Гавришівської сільської ради Вінницького району, Вінницької області.

16. №15 Про визнання таким, що втратило чинність рішення 23 сесії районної ради 6 скликання №509 від 24 жовтня 2013 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФОП Вихристюку І.І. для комерційного використання, розташованої на території Якушинецької сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району, Вінницької області» - знято з контролю.

17. №16 Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року. - знято з контролю.

18. №17 Про затвердження списку народних засідателів.

19. №18 Про призначення на посаду директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради» - знято з контролю.

20. №19 Про встановлення посадового окладу директору Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради Настоящему В.А. - знято з контролю.

21. №20 Про встановлення надбавки, преміювання голові районної ради Щербатому С.К., заступнику голови Вінницької районної ради Земелевій Л.А.

22. №21 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

23. №22 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

24. №23 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районної медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. та його заступникам з економічних питань Гринішину А.А., з медичного обслуговування населення Омелянській Л.П. надбавки за складність, напруженість у роботі.- знято з контролю.

25. №24 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитято - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. та заступнику з навчально - тренувальної роботи Скорищенко С.О.- знято з контролю.

26. №25 Про встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунальної  установи  «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П.- знято з контролю.

27. №26 Про встановлення надбавок директору Комунального закладу  «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С.- знято з контролю.

28. №27 Про віднесення Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.- знято з контролю.

29. №28 Про віднесення Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.- знято з контролю.

30. №29 Про встановлення директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради тарифного розряду з оплати праці.- знято з контролю.

31. №30 Про внесення доповнень до Положення про преміювання працівників Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 32 сесії районної ради 5 скликання №174 від 22.12.2009 року. - знято з контролю.

32. №31 Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницькій районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.- знято з контролю.

33. №32 Про затвердження річного плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2014 рік.- знято з контролю.

34. №33 Про внесення змін до Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №483 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

35. №34 Про внесення змін до списків вихованців груп відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затверджених рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №482 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

36. №35 Про внесення змін в обсяг навантаження тренерів - викладачів Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2013 - 2014 навчальний рік, затверджений рішенням 22 сесії районної ради 6 скликання №481 від 17.09.2013 року.- знято з контролю.

37. №36 Про внесення доповнень  до додатку 2 до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання №557 від 17.12.2013 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2014 році» - знято з контролю.

38. №37 Про надання дозволу на розміщення в приміщенні Агрономічненської СЗОШ І - ІІІ ст., що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, відділу освіти Вінницької райдержадміністрації, який є балансоутримувачем даного майна - знято з контролю.

39. №38 Про затвердження акта приймання - передачі майна, що передається з комунальної власності Комарівської територіальної громади в спільну власність територіальних громад сіл, селищ району.

40. №39 Про затвердження акту приймання - передачі частини приміщення ІІ поверху інфекційного корпусу, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у державну власність.

41. №40 Про передачу металопластикових вікон з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Широкогребельської територіальної громади.- втратило чинність.

42. №41Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади.- знято з контролю.

43. №42 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надається на умовах оренди Прокопняку О.І. для ведення фермерського господарства на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація