31 сесія

Порядок денний

31 позачергової сесії районної ради 6 скликання

22.09.2014 року

1. №201 Про передачу нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької селищної ради (будівля хірургічного корпусу смт. Вороновиця). - знято з контролю.

2. №202 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 03.02.2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік».- знято з контролю.

3. №203 Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013 - 2017 роки - знято з контролю.

4. №204 Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2011 - 2014 роки.- знято з контролю.

5. №205 Про внесення змін до районної комплексної Програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на періоддо 2020 року. - втратило чинність

6. №206 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,0404 га, яка перебуває у власності громадянки Кашкевіч Ніни Костянтинівни, розташована за межами населеного пункту СТ «Авіатор», діл. 31 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

7. №207 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ТОВ «Поділля -Продукт» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

8. №208 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається у власність (шляхом викупу) ТОВ «Сталькон-Інвест» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність (шляхом викупу) ФОП Барцьось Тетяні Володимирівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області – питання перенесено на чергову сесію районної ради.

10. №209 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються у власність (шляхом викупу) ФОП Іолтуховському Ігору Аксентійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

11. №210 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Хайкова Івана Дмитровича, розташована в ОСТ «Барський масив», СТ «Маяк», 5 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

12. №211 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки комерційного використання що перебуває у власності Шевчука Василя Миколайовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація