35 сесія

                                          Порядок денний                                        

35 позачергової сесії районної ради 6 скликання

29 грудня 2014 року

1. №367 Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району  на 2014 - 2016 роки - знято з контролю.

2. №368 Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФОП Пращук Валентини Володимирівни для влаштування закладу громадського харчування на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

3.№369 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ДП «Автомобіліст-Маяк» ПАТ «Маяк» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

4.№370 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства Кравчука Андрія Петровича на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

5. №371 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення  садівництва площею 0,0800 га, яка перебуває  у власності громадянина Шубіна Романа Івановича, розташована за межами населеного пункту на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

6. №372 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Вороновицькому психоневрологічному інтернату для ведення підсобного сільського господарства за рахунок земель запасу (державної власності) сільськогосподарського призначення на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

7. №373 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення садівництва площею 0,0414 га, яка  перебуває у власності громадянки Зайцевої Галини Іванівни, розташована в СТ «Радуга», діл.№10 масиву «Писарівський» на території Вінницько – Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

8.  №374 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання №2 від 03 лютого 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (із змінами).- знято з контролю.

9. №375 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Варварського Вячеслава Полікарповича, розташована в ОСТ «Барський масив» СТ «Діамант», діл.321 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

10. №376 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягають відведенню в оренду ФОП Покляцькому Сергію Миколайовичу на території Сосонської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

11. №377 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягають відведенню в оренду ФОП Фінклеру Валентину Миколайовичу на території Сосонської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

12. №378 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Фоса-Д» для будівництва приміщень для зберігання техніки, розташованої на території Писарівської сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

13. Про підтримку звернення Мурованокуриловецької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо передачі повноважень з надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності – рішення перенесено на доопрацювання.

14. №379 Про надання дозволу на використання у 2015 році невикористаної субвенції за 2014 рік. - знято з контролю.

15. №380 Пронадання дозволу на виплату відрядження Комарчук Г.М.- знято з контролю.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація