4 сесія

Порядок денний

чергової 4 сесії районної ради 6 скликання

05.01.2011 року

1. №59 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району за 2010 рік та затвердження відповідної Програми на 2011 рік. - знято з кеонтролю.

2. №60 Про районний бюджет на 2011 рік. - знято з контролю.

3. №61 Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2011 - 2015 роки.- втратило чинність.

4. №62 Про внесення змін до районної Програми «Вчитель». - знято з контролю.

5. №63 Про  внесення змін до районної Програми використання коштів на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських  потреб, поліпшення сільськогосподарських угідь і охорони земель у Вінницькому районі на 2009 - 2013 роки. - втратило чинність.

6. №64 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 6 скликання №8 від 12.11.2010 року «Про президію районної ради 6 скликання».

7. №65 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою  районної ради в міжсесійний період. - знято з контролю.

8. №66 Про Положення про використання коштів, отриманих за роботи (послуги), що виконуються Комунальною установою «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради.- втратило чинність.

9. №67 Про  доручення Комунальному підприємству «Саланг» Вінницької районної ради виступити замовником  документації по відведенню земельної ділянки під  кладовище в с. Переорки на території Мізяківсько - Хутірської сільської ради.

10. №68 Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових питань голові районної ради Щербатому С.К.- знято з контролю.

11. №69 Про встановлення надбавки, преміювання та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових питань заступнику голові районної ради Сітарському С.М. - знято з контролю.

12. №70 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні та заступнику директора Римановій Галині Іванівні надбавки за складність та напруженість  у роботі. - знято з контролю.

13. №71 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну Сергію Івановичу надбавки за складність, напруженість у роботі. - знято з контролю.

14. №72 Про встановлення директору Комунального закладу «Вінницька районна дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичунадбавки за складність, напруженість у роботі. - знято з контролю.

15. №73 Про внесення доповнення до Статуту Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради.

16. №74 Про затвердження договорів, укладених головою районної ради в міжсесійний період.

17. №75 Про  передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району майна, яке знаходиться в безоплатному постійному користуванні з правом володіння відділу освіти Вінницької райдержадміністрації, у комунальну власність Жабелівської територіальної громади. - знято з контролю.

18. №76 Про  надання дозволу управлінню Пенсійного фонду  України у Вінницькому районі на встановлення лічильника обліку використання  води в орендованому приміщенні по вул. Вінниченка, 29 у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

19. №77 Про затвердження договору оренди приміщень по вул. Грибоєдова, 10-А у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, укладеного Комунальною установою «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради з управлінням праці та соціального захисту населення Вінницької райдержадміністрації - знято з контролю.

20. №78 Про звільнення Вінницької райдержадміністрації від сплати орендної плати за користування приміщеннями в адміністративному будинку по вул. Хмельницьке шосе, 17, у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю.

21. №79 Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, в новій редакції - втратило чинність.

22. №80 Про звільнення управління агропромислового розвитку Вінницької райдержадміністрації від сплати орендної плати за користування приміщеннями в адміністративному будинку по вул. Хмельницьке шосе, 17, у м. Вінниці, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація