40 сесія

Порядок денний
чергової 40 сесії районної ради 6 скликання

23 червня 2015 року

1.№139 Звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень. - знято з контролю

2.№140 Звіт голови районної ради про діяльність з березня 2014 року по березень 2015 року - знято з контролю.

3.№141 Про хід виконання заходів комплексної Програми подолання і запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року. - втратило чинність

4.Про затвердження виробничої програми Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради на 2015 рік – рішення не прийнято.

5.Звіт директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого підприємства та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану підприємства за 2014 рік – рішення не прийнято.

6.№142 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2015 рік. - знято з контролю

7.№143 Про внесення змін до районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014 - 2017 роки - знято з контролю. 

8. №144 Про внесення змін до комплексної районної Програми розвитку освіти Вінницького району на період до 2018 року. - знято з контролю.

9.№145 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради на 2012 - 2016 роки - знято з контролю. 

10. №146 Провнесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю. 

11. №147 Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015 - 2018 роки - знято з контролю.

12. №148 Про затвердження договорів  та додаткової угоди на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

13. №149 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

14. №150 Про забезпечення організації харчування та підвозу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району до кінця 2015 року. - знято з контролю

15. №151 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року.

16. №152 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 6 скликання №9 від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» (зі змінами)». - знято з контролю

17. №153 Про надання дозволу відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації на придбання майна для закладів культури району. - знято з контролю. 

18. №154 Про  затвердження складу Громадської Ради при Вінницькій районній раді знято з контролю.

19. №155 Про порушення депутатської етики депутатом районної ради 6 скликання Кучеруком Юрієм Юрійовичем. - знято з контролю.

20. №156 Про підтримку звернення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». - знято з контролю

21. №157 Про підтримку Депутатського звернення депутата Колонщинської сільської ради Макарівського району Київського області Довгаля О.П. «Про законотворчі проекти у Верховній Раді України». - знято з контролю.

22. №158 Про внесення змін до Плану роботи районної ради з січня по жовтень 2015 року. - знято з контролю. 

23. №159 Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради», в новій редакції - втратило чинність.

24. №160 Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 6 скликання №318 від 09.12.2014 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2015 році» - знято з контролю. 

25. №161 Про затвердження договорів, укладених головою районної ради в міжсесійний період знято з контролю

26. №162 Про затвердження результатів інвентаризації майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. - знято з контролю

27. №163 Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедури ліквідації Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради - втратило чинність.

28. №164 Про надання згоди на встановлення меморіальної дошки на приміщенні Іванівської СЗШ І - ІІ ступенів - знято з контролю.

29. №165 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької територіальної громади. - знято з контролю

30. №166 Про затвердження звітів про оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

31. №167 Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору  Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю. 

32. №168 Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої О.В. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю. - знято з контролю.

33. №169 Про основну щорічну відпустку редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І. - знято з контролю. 

34. №170 Про надання основної щорічної відпустки головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю.

35. №171 Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю.

36. №172 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально - тренувальної роботи Скорищенко С.О., з адміністративно - господарської роботи Шаповаловій А.О. - знято з контролю. 

37. №173 Про надання дозволу директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної радиОцвері О.С. на ведення годин педагогічної роботи. - знято з контролю.

38. №174 Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю.

39. №175 Про передачу земельної ділянки у власність (шляхом викупу) фізичній особі - підприємцю Кравчуку Олександру Володимировичу - знято з контролю.

40. №176 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення держаної власності (землі запасу), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю

41. №177 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення  державної власності (землі запасу), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Луко- Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

42. №178 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для проведення земельних торгів, з продажу права орендної на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Луко - Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

43. №179 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Зашкарук М.С., розташована «Садівничий масив Лука - Мелашківська» СТ «Відпочинок», діл.23а на території Луко - Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

44. №180 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Юрець В.О., на території Вінницько - Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

45. №181 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності Слободянюк Г.І. для ведення садівництва на території Вінницько - Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

46. №182 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності Рябухіної В.М. для ведення садівництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

47. №183 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні ПАТ «Вінницяобленерго» для розміщення будівництва експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (виробнича база) на території Стрижавської селищної ради по вул. Енергетична, 4 Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

48. №184 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в постійному користуванні ПАТ «Вінницяобленерго» для розміщення будівництва експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (виробнича база) на території Стрижавської селищної ради по вул. Енергетична, 5 Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

49. №185 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель водного фонду, що знаходяться в суборенді Іванова О.Ю. для рибогосподарських потреб, на території Ільківської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

50. №186 Прозатвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,0784 га,  яка перебуває у власності громадянки Пясецької Т.П., розташована в масиві Писарівський сад діл. 17,25 на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

51. №187 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Миколайчука В.П., розташованої в садівничий масив «Науковий», діл. 97 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

52. №188 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для індивідуального садівництва Арнаутова Ю.П. на території СТ «Маяк», діл. 7 ОСТ «Барський масив» Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

53. №189 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Коваль Г.М., на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

54. №190 Про зняття з контролю рішень районної ради.

55. №191 Про внесення змін до районної комплексної Програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики на 2011-2015 роки - знято з контролю.

56. №192 Про співфінансування інвестиційного проекту «Школа, с. Сосонка Вінницького району - реконструкція» - знято з контролю.

57. №193 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фізичній особі - підприємцю Сімшагу Олегу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування - обслуговування нежитлових будівель та споруд кафе, автодорога Стрий-Тернопіль – Кіровоград - Знам’янка, 385 км. +188 м.  територія Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницький район Вінницька область - знято з контролю.

58. №194 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб, що надається в оренду приватному підприємству «Компанія Версаль» на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

59. №195 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Омельченко З. Г. для ведення садівництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

60. №196 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності Бондаренко Г.А. для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

61. №197 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Бондаренко Г.А. для ведення особистого селянського господарства на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

62. №198 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Насадюк А.В. для ведення особистого селянського господарства на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

63. №199 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки Бойчука Г.Д. для індивідуального садівництва  на території СТ «Хуторянка» масиву «Вінницькі Хутори - 2», вул. Хуторянська, 31 Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

64. №200 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для індивідуального садівництва Боровського А.В., розташована масив «Вінницькі Хутори - 2», СТ «Калина», 27 на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

65. №201 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Панасюка В.А. для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

66. №202 Про погодження клопотання Приватного акціонерного товариства «Будматеріали» щодо розширення меж раніше наданої у користування ділянки надр, з метою видобування суглинків, придатних для виробництва керамічної цегли Південо-Вінницького родовища суглинків на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

67. №203 Про підсумки з проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах району. - знято з контролю. 

68. №204 Про  внесення змін до районної комплексної Програми подолання і запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року. - втратило чинність

69. №205 Про розгляд звернення ініціативної групи за збереження Писарівської лікарні сіл Писарівка, Щітки, Сокиринці, Хижинці - знято з контролю.

70. №206 Про клопотання до Вінницької обласної Ради. - знято з контролю. 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація