42 сесія

                                   Порядок денний                                        

42 чергової сесії районної ради 6 скликання

22 вересня 2015 року

1. №215 Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району - знято з контролю.

2.№216 Про хід виконання заходів Комплексної програми захисту прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

3.№217 Про хід виконання заходів районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014-2017 роки - знято з контролю.

4.№218 Про хід виконання заходів районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді  до служби в збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013-2017 роки - знято з контролю.

5.№219 Про хід виконання заходів Комплексної районної Програми розвитку освіти Вінницького району до 2018 року. - знято з контролю.

6.№220 Про внесення змін до районної Комплексної програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року. - втратило чинність 

7.№221 Про внесення змін до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни  України на період до 2020 року - знято з контролю.

8.№222 Про внесення  змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2015 рік. - знято з контролю.

9. №223 Про виконання рішень 7 сесії районної ради 6 скликання №162 від 16.06.2011 року, 32 сесії районної ради 6 скликання № 218 від 09.10.2014 року «Про стан виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»  на території Вінницького району» - знято з контролю.

10.№224 Звіт редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої організації та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану організації. - знято з контролю.

11.№225 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

12. №226 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

13. №227 Про затвердження проектно-кошторисних документацій - знято з контролю.

14.№228 Про  «Реконструкцію гаража №1 за адресою: Хмельницьке шоссе, 17, м. Вінниця» - знято з контролю.

15.№229 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року.

16. №230 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 6 скликання №6 від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» (із змінами)» -  знято з контролю.

17.№231 Про затвердження обсягу навантаження тренерів - викладачів Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2015 - 2016 навчальний рік. - знято з контролю.

18.№232 Про затвердження Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2015-2016 навчальний рік. - знято з контролю.

19.№233 Про затвердження списків вихованців груп відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради» на 2015-2016 навчальний рік -  знято з контролю.

20.№234 Про погодження надання невикористаних днів щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. - знято з контролю. 

21.№235 Про затвердження договорів, укладених Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

22. №236 Про внесення змін до структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради.

23.№237 Про  внесення змін до структури Комунального закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

24.№238 Про надання дозволу на придбання меблів для закладів культури району. - знято з контролю. 

25.№239 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади. - знято з контролю.

26.№240 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Мізяківсько-Хутірської територіальної громади. - знято з контролю.

27.№241 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської територіальної громади. - знято з контролю.

28.№242 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Агрономічної територіальної громади. - знято з контролю. 

29. №243 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Малокрушлинецької територіальної громади. - знято з контролю.

30.№244 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Парпуровецької територіальної громади. - знято з контролю.

31.№245 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади. - знято з контролю.

32.№246 Про надання згоди на передачу майна в спільну власність територіальних громад сіл, селищ району з комунальної власності Комарівської територіальної громади. - знято з контролю. 

33. №247 Про виконання  рішення 40 сесії районної ради 6 скликання  №205 від 23 червня 2015 року «Про розгляд звернення ініціативної групи за збереження Писарівської лікарні сіл Писарівка, Щітки, Сокиринці, Хижинці» - знято з контролю.

34.№248 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «Бекас» для промислового використання – розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємства на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

35.№249 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передана в постійне користування ПрАТ «Стрижавський кар’єр» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

36. №250 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходиться в оренді ТОВ «Дюк-02» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

37.№251 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Шевчуку І.І. для рибогосподарських потреб, на території Вороновицької селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

38.№252 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Стрижавський граніт» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

39.№253 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для індивідуального садівництва Лукіянчука В.Д., розташована в СГК «Сонячний», діл. 30 на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

40.№254 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення садівництва, гр. Іванішиної К.С. розташованої на території Медвеже-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

41.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, що виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарський потреб, на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області – рішення не прийнято.

42.№255 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Цимбалюк Л.О. для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області  - знято з контролю.

43.№256 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарський потреб на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

44.№257 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарський потреб, на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

45.№258 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Пурдик Г.Н. для індивідуального садівництва ділянка розташована на території Агрономічної сільської ради садівничо-дачне товариство «Комунальник - 1», провулок Святошинський 1, зем. діл. 17 Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

46.№259 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Вовк О.В. для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

47. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки водного фонду для продажу права оренди через аукціон для рибогосподарський потреб на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області – рішення не прийнято.

48.№260 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Головатюка В.В., розташована по вул. 7 Виноградна, сад. Масив «Стрижавка - 1», діл. 19 на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

49.№261 Про зняття з контролю рішень районної ради.

50.Про затвердження структури і чисельності виконавчого апарату районної ради – рішення не прийнято.

51. №262 Про внесення змін до районної Програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2013 - 2017 роки - знято з контролю.

52.№263 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на  виконання заходів «Районної Програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2013 - 2017 роки» - знято з контролю. 

53.№264 Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015 - 2018 роки - знято з контролю.

54. №265 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015 - 2018 роки» знято з контролю.

55. №266 Про надання відпустки у зв’язку з навчанням директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. - знято з контролю. 

56.№267 Про продовження частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Маціпурі Л.П. - знято з контролю. 

57. №268 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю.

58.№269 Про заходи щодо економічного та раціонального використання коштів районного бюджету.

59.№270 Про затвердження звіту про експертну оцінку та продаж земельної ділянки -  знято з контролю.

60.№271 Про затвердженя звітів про оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

61.№272 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «МУР» на виконання робіт по реставрації фасаду та реабілітації парку пам’ятки національного значення палацу ХУІІІ століття Грохольських - Можайських за адресою Вінницький район, селище Вороновиця, вул. Леніна, 26 - знято з контролю.

62. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФОП Добровій В.Ю. для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та  закладів громадського харчування, розташованої на  території Якушинецької сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області –рішення не прийнято.

63.№273 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Константиніву А.М. ведення фермерського господарства, на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

64.№274 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Константиніву А.М. ведення фермерського господарства, на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

65.№275 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду приватному підприємству «Агрофірма Батьківщина» для рибогосподарських потреб територія Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту Вінницький район Вінницька область - знято з контролю.

66.№276 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що відводяться громадянам для городництва на  території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

67.№277 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в суборенді ФОП Тичка М.В. для рибогосподарських потреб на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

68.№278 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Огородник О.М. для  ведення городництва на території Вінницько - Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

69.№279 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Бенькову О.С. для ведення городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

70.№280 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Стрельбицькому А.А. для ведення городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

71.№281 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Кравцю М.В. для ведення городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

72.№282 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Хмарук І.М. для ведення городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

73.№283 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Сайнецькому В.П. для ведення городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

74.№284 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Волощук З.Я. для ведення садівництва на території Вінницько - Хутірської  сільської ради Вінницького району Вінницької області.

75.№285 Про затвердження технічної документації по н6ормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які надаються в користування (на умовах оренди) гр. Волошину М.Ю. для ведення фермерського господарства на території Побережненської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

76.№286 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Ванюшкіної О.Т., для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

77.№287 Про надання дозволу відділу освіти Вінницької райдержадміністрації на укладання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

78.№288 Про затвердження плану роботи Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2015 - 2016 навчальний рік. - втратило чинність. 

79.№289 Про передачу в безоплатне тимчасове користування приміщення та майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, Вінницькій районній виборчій комісії Вінницької області. - знято з контролю.

80. №290 Про внесення змін до Структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

81. №291 Про внесення змін до  районної  Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

82. Про надання основної щорічної відпустки голові районної ради Сітраському С.М. – рішення не прийнято.

83.№292 Про погодження створення гідрологічного заказника на території Ільківської сільської ради.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація