10 сесія

Порядок денний 
чергової 10 сесії районної ради 7 скликання

31 травня 2016 року

Результати поіменного голосування чергової 10 сесії районної ради 7 скликання 

Дата оприлюднення рішень: 06 червня 2016 року 

1. №127 Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

2. №128 Про стан виконання заходів Комплексної районної Програми розвитку освіти Вінницького району до 2018 року. - знято з контролю.

3. №129 Про стан виконання Програми фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - втратило чинність.

4. №130 Про стан виконання заходів Програми фінансової підтримки Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

5. №131 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік  - знято з контролю.

6. №132 Про внесення змін до Комплексної районної програми розвитку та оновлення містобудівної документації (схеми планування території району та генеральних планів населених пунктів) Вінницького району Вінницької області на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

7. №133 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Комплексної районної програми розвитку та оновлення містобудівної документації (схеми планування території району та генеральних планів населених пунктів) Вінницького району Вінницької області на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

8. №134 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

9. №135 Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Вінницькою районною радою, а також установами, організаціями, закладами які утримуються за рахунок районного бюджету.

10. №136 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих  в міжсесійний період

11. №137 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.

12. №138 Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання №45 від 18.12.2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (із змінами) -  знято з контролю.

13. №139 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання № 17 від 03.02.2014 року «Про затвердження списку народних засідателів» 

14. №140 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Мізяківсько-Хутірської територіальної громади.

15. №141 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

16. №142 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади - знято з контролю.

17. №143 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Деснянської територіальної громади  - знято з контролю.

18. №144 Про затвердження контракту з директором Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальною О.А. - знято з контролю.

19. №145 Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю.

20. №146 Про затвердження договорів, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

21. №147 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2016 році» - знято з контролю.

22. №148 Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

23. №149 Про основну щорічну відпустку редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І. -  знято з контролю.

24. №150 Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

25. №151 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко С.О., з адміністративно-господарської роботи Боєвій Г.А. - знято з контролю.

26. №152 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Омелянській Л.П. - знято з контролю.

27. №153 Про надання основної щорічної відпустки  головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

28. №154 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. надбавки за складність, напруженість в роботі - знято з контролю.

29. №155 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з медичного обслуговування Омелянській Л.П. надбавку за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

30. №156 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з економічних питань Олексієнко Н.В. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

31. №157 Про встановлення директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

32. №158 Про встановлення надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю.

33. №159 Про надання надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - знято з контролю. 

34. №160 Про встановлення завідувачу  Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

35. №161 Про погодження надання основної щорічної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

36. №162 Про надання дозволу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час) хірургом невідкладної  допомоги у хірургічному відділенні (смт. Вороновиця) Вінницької центральної районної клінічної лікарні - знято з контролю.

37. №163 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФОП Іванцову В. К. для розміщення складських приміщень сільськогосподарської продукції, розташованої на території Ільківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

38. №164 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Козакевичу Д.В. для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

39. №165 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що перебуває в оренді фізичної особи - підприємця Ярмоленка В.М. для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Іванівської сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

40. №166 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді ФГ «Одарочка» для ведення фермерського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

41. №167 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Приватному підприємству «Компанія «Володимирський масив» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для промислової розробки Стадницького родовища цегельної сировини) на території Стадницької сільської ради за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

42. №168 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Василець Є.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

43. №169 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Майданської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

44. №170 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Ромигайло Н.В. для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

45. №171 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Лисака І.Г. на території Іванівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

46. №172 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Машевського Т.М. для індивідуального садівництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

47. №173 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду гр. Лисюк М.І., Гончарук Н.М., Ксенчин О.М., Збавитель С.О. для сінокосіння, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

48. №174 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гурковського О.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

49. №175 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Петренко А. С. на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

50. №176 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,  для індивідуального садівництва Мацери М. Т., розташованих в СТ «Лісове» масив «Славний»  на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

51. №177 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Безпалько П.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.№178 Про визнання такими, що втратили чинність - знято з контролю.

52. №178 Про визнання рішень такими, що втратили чинність.

53. №179 Про зняття з контролю рішень районної ради.

54. Про розгляд Депутатського запиту депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо стану розслідування кримінального провадження по факту підробки виборчого документа - рішення не прийнято.

55. №181 Про розгляд Депутатського запиту депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо влаштування освітлювального пішохідного переходу в с. Ксаверівка.

56. №182 Про розгляд Депутатського запиту депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо ремонту стічного резервуару очисних споруд в с.Некрасово.

57. №183 Про внесення змін до Плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік - знято з контролю.

58. №184 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Микитюк К.Ф. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

59. №185 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Балатюк М.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

60. №186 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «ПТАХОФАБРИКА ПОДІЛЛЯ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту) - знято з контролю.

61. №187 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Тютюнники на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району, Вінницької області.

62. №188 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Переорки на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району, Вінницької області.

63. №189 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Мізяківські Хутори на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району, Вінницької області.

64. №190 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Пилипчук В.Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

65. №191 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення садівництва гр. Павловського Л. Л. розташованої на території СТ «Першотравневе», діл. № 30 Агрономічної сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

66. №192 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

67. №193 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення садівництва гр. Петрус Л. А. на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

68. №194 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реставрація фасаду та реабілітація парку пам’ятки національного значення палацу ХVІІІ століття Грохольських-Можайських, за адресою: Вінницький район, селище Вороновиця, вул. Леніна, 26» - знято з контролю.

69. №195 Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини площею 1,0 м2 вбудованого приміщення №18 на ІІІ поверсі адміністративного будинку за адресою: м. Вінниця, вул. Винниченка, 29 - знято з контролю.

70. №196 Про результати роботи тимчасової контрольної комісії по вивченню діяльності Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради - знято з контролю.

71. №197 Про затвердження договорів, укладених Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею в міжсесійний період - знято з контролю.

72. №198 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Вінницька центральна районна клінічна лікарня - знято з контролю.

73. №199 Про затвердження договору, укладеного Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

74. №200 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Гуменської територіальної громади - знято з контролю.

75. №201 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Гавришівської територіальної громади. - знято з контролю.

76. №202 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ кульури і туризму Вінницької районної державної адміністрації, у комунальну власність Лаврівської територіальної громади. - знято з контролю.

77. №203 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Медвежо-Вушківської територіальної громади. - знято з контролю.

78. №204 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської територіальної громади. - знято з контролю.

79. №205 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.

80. №206 Про надання дозволу на улаштування оглядової ями з накриттям біля технічних приміщень та гаражів за адресою: м. Вінниця, вул. Вінниченка, 29 - знято з контролю.

81. №207 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

82. №208 Про підтримку звернення депутатів Житомирської районної ради 7 скликання Житомирської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України - знято з контролю.

83. №209 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Майданської територіальної громади. - знято з контролю.

84. №210 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

85. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради (в новій редакції) – питання перенесено.

86. №211 Про затвердження структури і чисельності виконавчого апарату районної ради.

87. №212 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №7 від 12 листопада 2015 року «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів постійних комісій» - знято з контролю.

88. №213 Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання - втратило чинність. 

89. №214 Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

90. №215 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

91. №216 Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року

92. №217 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

93. №218 Про надання дозволу на використання шкільних автобусів для підвозу дітей Вінницького району 02 червня 2016 року в с. Вінницькі - Хутори. - знято з контролю.

94. Про звернення до Вінницької районної державної адміністрації щодо внесення змін до розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації від 31 березня 2016 року №185 «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, робіт та послуг» - рішення не прийнято.

95. №219 Про підтримку Звернення президії ради Вінницької районної орагіназції профспілки працівників освіти і науки щодо скорочення штатної чисельності працівників навчальних закладів.

96. №219 Про підтримку Звернення адміністрації Вінницької центральної районної клінічної лікарні щодо оптимізації штатної чисельності, мережі та контингентів бюджетних установ і закладів медичної галузі Вінницького району у 2016 році - знято з контролю.

97. №220 Про звернення депутата районної ради Земелевої Л.А. щодо виділення з районного бюджету матеріальної допомоги на проведення складної операції для жительки Гуменської сільської ради - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація