12 сесія

Порядок денний 
чергової 12 сесії районної ради 7 скликання

26 липня 2016 року

Результати поіменного голосування чергової 12 сесії районної ради 7 скликання 

Дата оприлюднення рішень: 01 серпня 2016 року

1. №230 Про стан законності, боротьби зізлочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького районупротягом першого півріччя 2016 року - знято з контролю.

2. №231 Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на  2015-2018 рокиза І півріччя 2016 року - знято з контролю.

3. №232 Про стан виконання заходів районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014 - 2017 роки - знято з контролю. 

4. №233 Про стан виконання заходів районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

5. №234 Про районну Комплексну Програму «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки. 

6. №235 Про внесення змін до Плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік - знято з контролю.

7. №236 Про Стратегію розвитку Вінницького району на період до 2020 року знято з контролю.

8. №237 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік - знято з контролю.

9. №238 Звіт редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої організації та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану організації - знято з контролю.

10. №239 Про затвердження Статутів навчально-виховних комплексів Вінницького району - знято з контролю.

11. №240 Про план модернізації загальноосвітніх навчальних закладів Вінницького району на 2016-2018 роки - знято з контролю. 

12. №241 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих  в міжсесійний період

13. №242 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

14. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення обсягів видатків на утримання апаратів райдержадміністрацій - рішення не прийнято.

15. №243 Про підтримку Звернення Вінницької районної політичної партії «Всеукраїнської партії «Дітей війни» до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відновлення надбавки до пенсії та забезпечення пільгового перевезення дітей війни - знято з контролю.

16. №244 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій О.В.  за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

17. №245 Про затвердження  актів приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

18. №246 Про затвердження договорів, укладених Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

19. №247 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2016 році» - знято з контролю.

20. №248 Про надання дозволу Вінницькій районній державній адміністрації на обладнання кабінету підрозділу з мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації - знято з контролю.

21. №249 Про зняття з контролю рішень районної ради.

22. №250 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Дорожненської  сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

23. №251 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Ковальської М. Т. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

24. №252 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ніколаєвої Д. М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Майданської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

25. №253 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для садівництва гр. Анпілогової Валентини Петрівни розташованої СДТ «Писарівський» СТ «Вікторія», 26 на території Писарівської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

26. №254 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва  Кліменка Л. М. на території масиву «Вінницькі Хутори - 2» СТ «Підлісний», діл. 1 Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

27. №255 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Лаврівської  сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

28. №256 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Тичини Катерини Савівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ільківської сільської ради за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

29. №257 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Григор’євої Л. І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побережненської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

30. №258 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва гр. Анпілогової Валентини Петрівни розташованої СДТ «Писарівський» СТ «Вікторія», 27 на території Писарівської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

31. №259 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Безпалько Є.Р. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

32. №260 Про надання дозволу директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю.

33. №261 Про внесення змін до Структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

34. №262 Про затвердження Статуту Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради (в новій редакції) - знято з контролю.

35. №263 Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 7 скликання №96 від 22.02.2016 року «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності» - втратило чинність. 

36. №264 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вінницько-Хутірської територіальної громади.

37. №265 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Комунальна організація «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради.

38. №266 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Некрасовської територіальної громади - знято з контролю.

39. №267 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

40. №268 Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

41. №269 Внесення змін до рішення 7 сесії 7 скликання № 124 від 08.04.2016 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» - знято з контролю.

42. №270 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми «Майбутнє Вінницького  району - в збереженні здоров’я  громадян»  на 2016-2020 роки.

43. №271 Про районну Програму розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки.

44. №272 Про звернення Вінницької районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація