Порядок денний 
14 сесії районної ради 7 скликання

25 серпня 2016 року

Результати поіменного голосування 14 сесії районної ради 7 скликання  

Дата оприлюднення рішень: 29 серпня 2016 року

1. 276 Про внесення змін до Програми збереження документів Національного архівного фонду у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - знято з контролю.

2. 277 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік - знято з контролю.

3. 278 Про внесення змін до районної Комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016 - 2020 роки.

4. 279 Про Порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного розвитку Вінницького району.

5. 280 Про розірвання Контракту з головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметою Юрієм Петровичем - знято з контролю.

6. 281 Про надання матеріальної допомоги жителям Вінницького району у зв’язку зі стихійним лихом місцевого значення - знято з контролю. 

7. 282 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих  в міжсесійний період.

8. 283 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.

9.  284 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

10. 285 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - знято з контролю.

11. 286 Про затвердження Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2016 – 2017 навчальний рік - знято з контролю. 

12. 287 Про затвердження плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2016 – 2017 навчальний рік - втратило чинність. 

13. 288 Про затвердження обсягу навантаження тренерів- викладачів Комунального закладу ««Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2016 – 2017 навчальний рік» - знято з контролю.

14. 289 Про затвердження Статуту комунального закладу «Широкогребельського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І ступнея - дошкільний навчийльний заклад Вінницького району Вінницької області». - знято з контролю.

15.  290 Про внесення змін до структури Комунального закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

16. 291 Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - втратило чинність.

17. 292 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади. - знято з контролю. 

18.  293 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

19. 294 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №9 від 12.11.2015 року «Про президію районної ради 7 скликання» - втратило чинність.

20. 295 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Томчука Андрія Федоровича для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

21. 296 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що  відводиться в оренду ФО-П Ковіньку Сергію Геннадійовичу на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

22. 297 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду ФО-П Ковіньку Сергію Геннадійовичу на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

23. 298 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається у власність гр. Петрова Якова Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Широкогребельської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація