15 сесія

Порядок денний
15 сесії районної ради 7 скликання

22 вересня 2016 року

Результати поіменного голосування 15 сесії районної ради 7 скликання

Дата оприлюднення рішень: 26 вересня 2016 року

1. №299 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік - знято з контролю.

2. №300 Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання №269 від 26.07.2016 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року».

3. №301 Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю. 

4. №302 Про внесення змін до районної Комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки.

5. №303 Про затвердження Статуту «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради (нова редакція). - знято з контролю.

6. №304 Про нову редакцію Статуту Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради.

7. №305 Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної  ради, в новій редакції - знято з контролю.

8. №306 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчотсті» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю.

9. №307 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з медичного обслуговування населення Козачишеній Інні Віталіївні надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

10. №308 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

11. №309 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

12. №310 Про затвердження розпоряджень Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

13. №311 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Комунальний заклад «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

14. №312 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької територіальної громади - знято з контролю. 

15. №313 Про надання дозволу Вінницькій центральній районній клінічній лікарні на продовження терміну дії договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю. 

16. №314 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання № 29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2016 році» - знято з контролю.

17. №315 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна - частини вбудованого приміщення (літ. 17), площею 2,0 м2 , що знаходиться на І поверсі адмінбудівлі за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 17 - знято з контролю. 

18. №316 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Кутик Ірини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

19. №317 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Кутик Ірини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

20. №318 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення особистого селянського господарства на території Лаврівської сільської ради, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

21. №319 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лаврівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

22. №320 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дорожненської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

23. №321 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що належить товариству з обмеженою відповідальністю «Бестінвест-Агротрейд» і розташована за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Сосонка, вул. Миру, 1В - знято з контролю. 

24. №322 Про зняття з конролю рішень районної ради.

25. №323 Про надання основної щорічної відпустки голові районної ради Сітарському С.М. - знято з контролю.

26. №324 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі історичного музею по вул.Мічуріна, 44 в с.Жабелівка Вінницького району» - знято з контролю.

 

 

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація