16 сесія

Порядок денний
16 сесії районної ради 7 скликання

27 жовтня 2016 року

Результати поіменного голосування 16 сесії районної ради 7 скликання 

Дата оприлюднення рішень:  31 жовтня 2016 року

1. №325 Про звернення Вінницької районної ради до Вінницької обласної державної адміністрації - знято з контролю.

2. Про відміну рішення 14 сесії районної ради 7 скликання №280 від 25.08.2016 року «Про розірвання Контракту з головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметою Юрієм Петровичем» - рішення не прийнято.

3. №326 Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради- знято з контролю.

4. №327 Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді О.О. - знято з контролю.

5. №328 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду приватному підприємству «БУДТРАНС СЕРВІС - М» на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

6. №329 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Махнюка Михайла Леонтійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

7. №330 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що надані в оренду СПД Ваколюку Юрію Вікторовичу для рибогосподарських потреб, розташованих на території Сокиринецької сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надається в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ПТАХОФАБРИКА ПОДІЛЛЯ» із земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту). Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (код цільового призначення - 01.01) -  рішення перенесено на доопрацювання.

9. №331 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходиться в оренді Бабія Юрія Івановича для рибогосподарських потреб на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького район Вінницької області - знято з контролю.

10. №332 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходиться в оренді Коливайла Олега  Васильовича для рибогосподарських потреб на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького район Вінницької області - знято з контролю.

11. №333 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Іванівської територіальної громади.

12. №334 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2016 році - знято з контролю.

13. №335 Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 6 скликання №65 від 01.03.2012 року «Про управління майном, об’єктами, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району, в новій редакції.

14. №336 Про погодження надання щорічної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - знято з контролю.

15. №337 Про нову редакцію Статуту Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради - втратило чинність.

16. №338 Про списання майна, що  є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

17. №339 Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Вінницького району - знято з контролю.

18. №340 Про надання дозволу Комунальному закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на продовження терміну дії договору оренди майна, що є спільною власність територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

19. №341 Про надання дозволу Комунальному закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на розірвання договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю. 

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація