20 сесія

Порядок денний
20 сесії районної ради 7 скликання

27 грудня 2016 року

Результати поіменного голосування 20 сесії районної ради 
7 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip

Дата оприлюднення рішень: 30 грудня 2016 року

1. №392 Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2015 року по листопад 2016 року - у форматі .rar: у форматі .zip - знято з контролю.

2. №393 Про стан виконання заходів районної Програми хімічної меліорації кислих ґрунтів у Вінницькому районі на 2014-2018 роки - знято з контролю.

3. №394 Про районну Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2017 - 2018 роки - знято з контролю.

4. №395 Про районну Програму фінансової підтримки Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція  Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради  на 2017-2018 роки» - знято з контролю.

5. №396 Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих  Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

6. №397 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 - 2018 роки - знято з контролю.

7. №398 Про Порядок використання коштів, передбачених  в районному бюджеті на надання фінансової підтримки  (дотації) Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція  Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради - знято з контролю.

8. №399 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку архівної справи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017 - 2021 роки - знято з контролю.

9. №400 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих  Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

10. №401 Про встановлення батьківської плати на 2017рік - знято з контролю.

11. №402 Про використання коштів районного бюджету за цільовим призначенням.

12. №403 Про результати державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Вінницького району за період з 01.01.2013 по 30.06.2016 р.р.

13. №404 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

14. №405 Про затвердження договорів  та додаткових Угод на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю

15. №406 Про нову редакцію рішення 2 сесії районної ради 6 скликання №31 від 09.12.2010 року «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» - втратило чинність.

16. №407 Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником яких є Вінницька районна рада - знято з контролю.

17. №408 Про внесення змін до Плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік - знято з контролю.

18. №409 Про План роботи районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

19. №410 Про віднесення «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці - знято з контролю.

20. №411 Про преміювання редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької  районної ради Бежнара Ф.І. - знято з контролю.

21. №412 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Козачишеній І.В. - знято з контролю.

22. №413 Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

23. №414 Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

24. №415 Про затвердження Плану роботи  «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

25. №416 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Вінницького району.

26. №417 Про  нову редакцію СтатутуВінницької центральної районної клінічної лікарні - знято з контролю.

27. №418 Про затвердження договорів та додаткової угоди, укладених Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею в міжсесійний період - знято з контролю.

28. №419 Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

29. №420 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «ТЕКА» для  розміщення та експлуатації  будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (обслуговування автозаправочної станції) розташованої на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

30. №421 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває у власності Селянина В’ячеслава Григоровича для ведення садівництва на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

31. №422 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінці земельної ділянки для ведення садівництва Вигівського Івана Степановича на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

32. №423 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває у власності гр. Кужільної Марії Олександрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

33. №424 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  із земель водного фонду право оренди якої  виставляється не земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб, на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

34. №425 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

35. №426 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки що перебувають у власності Пасічнюк Лідії Василівни для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

36. №427 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді, гр. Воронюк Тетяни Костянтинівни для рибогосподарських потреб на території Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

37. №428 Про погодження заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Бейсіс», щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою видобування Сосонського родовища піску у Вінницькому районі Вінницької області - знято з контролю.

38. №429 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ПрАТ «УКРАГРО НПК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

39.  №430 Про зняття з контролю рішень районної ради.

40. №431 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що передається в оренду ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  (обслуговування автозаправної станції) на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

41. №432 Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

42. №433 Про районну Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки знято з контролю.

43. №434 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

44. №435 Про встановлення надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю.

45. №436 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - знято з контролю.

46. №437 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

47. №438 Про встановлення виконуючому обов’язки головного лікаря, заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

48. №439 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з економічних питань Олексієнко Н.В. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

49. №440 Про встановлення  редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

50. №441 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

51. №442 Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання №380 від 29.11.2016 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2017 році - знято з контролю.

52. №443 Про надання дозволу на передачу майна з балансу Вінницької центральної районної клінічної лікарні на баланс Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

53. №444 Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Іванівської територіальної громади - знято з контролю.

54. №445 Про затвердження актів приймання-передачі, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

55. №446 Про затвердження договору, укладеного відділом освіти Вінницької районної державної адміністрації в міжсесійний період - знято з контролю. 

56. №447 Про затвердження розпоряджень Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю. 

57. №448 Про внесення змін та доповнень до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №8 від 12.1.2015 року «Про положення про постійні комісії районної ради 7 скликання».

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація