23 сесії

Порядок денний
23 сесії районної ради 7 скликання

28 лютого 2017 року

Результати поіменного голосування 23 сесії районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip

Дата оприлюднення рішень:  03 березня 2017 року

1. №19 Звіт директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2016 рік - знято з контролю.

2.№20 Звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового станузакладу за 2016 рік - знято з контролю.

3. №21 Звіт завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2016 рік - знято з контролю.

4. №22 Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2016 рік - знято з контролю.

5. №23 Про районну Програму забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2017-2018 роки - знято з контролю.

6. Про районну програму фінансової підтримки Громадської організації «АТОВ»на 2017 - 2018 роки - рішення не прийнято.

7. №24 Про внесення змін до Програми економічного і соціальногорозвитку Вінницького району на 2017 рік - знято з контролю.

8. №25 Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2016-2017 роки - знято з контролю.

9. №26 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

10. №27 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

11. №28 Про участь в 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад - знято з контролю. 

12.  №29 Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання - втратило чинність.

13. Про призначення на посаду головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - рішення не прийнято.

14. №30 Про внесення змін до структури Комунального закладу «Вінницький районний медичний  центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - рішення скасовано.

15. №31 Про затвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

16. №32 Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2017 рік - знято з контролю.

17. №33 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

18. №34 Про преміювання директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери О.С. - знято з контролю.

19. №35 Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

20. №36 Про погодження надання частини невикористаної щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - знято з контролю.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ПТАХОФАБРИКА ПОДІЛЛЯ» із земель сільськогосподарського призначення державної власності на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту). Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код цільового призначення - 01.01) - рішення не прийнято. 

22. №37 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Шлінчука Віктора Олександровича для рибогосподарських потреб на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

23. №38 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності яка розташована за межами населеного пункту, на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

24. №39 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

25. №40 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

26. №41 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває у власності гр. Голюш Антоніни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

27. №42 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Засадюк Любов Василівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

28. №43 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. П’ятаку Ігорю Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

29. №44 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Загороднюку Олександру Васильовичу для іншого сільськогосподарського призначення на території Побережненської сільської ради, Вінницького району, Вінницької області - знято з контролю.

30. №45 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яковлюка Олексія Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - втратило чинність. 

31. №46 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Маланіча Віталія Сергійовича для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

32. №47 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пестовського Вадима Вікторовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

33. №48 Про зняття з контролю рішень районної ради.

34. Про скасування рішення 20 сесії Вінницької районної ради 7 скликання №428 від 27.12.2016 року «Про погодження заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Бейсіс» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою видобування Сосонського родовища піску к Вінницькому районі Вінницької області - рішення не прийнято.

35. №49 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Годонюк Поліни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

36. №50 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності Бондара Володимира Лук’яновича для ведення садівництва на території Бохоницької сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

37. №51 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності Гаврилюк Параски Лук’янівни для ведення садівництва на території Бохоницької сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

38. №52 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Прокопчука Олега Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

39. №53 Про звернення Вінницької районної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України - знято з контролю.

40. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року - рішення не прийнято.

41. №54 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року - знято з контролю.

42. №55 Про внесення змін до районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016-2020 роки - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація