24 сесії

Порядок денний
24 сесії районної ради 7 скликання

30 березня 2017 року

Результати поіменного голосування 24 сесії районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  04 квітня 2017 року

1. №56 Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2016 рік - знято з контролю.

2. №57 Звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,та майнового стану установи за 2016 рік - знято з контролю.

3. №58 Звіт директора Комунального підприємства "Саланг" Вінницької районної ради про ефективність використання майна, а також майнового стану підпорядкованого підприємства за 2016 рік - знято з контролю.

4. №59 Про стан виконання заходів районної Програми зайнятості населення Вінницького району до 2017 року - знято з контролю.

5. №60 Про стан виконання заходів районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

6. №61 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району  на період до 2020 року.

7. №62 Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницькогорайону на 2015-2018 роки - знято з контролю.

8. №63 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації №101 від 17.02.2017 року «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» - втратило чинність. 

9. №64 Про затвердження розпорядження Вінницької районної державної адміністрації, прийнятого в міжсесійний період - знято з контролю.

10. №65 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

11. №66 Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 7 скликання №23 від 22.02.2016 року «Про закріплення депутатів районної ради 7 скликанняза сільськими, селищними радами Вінницького району» - втратило чинність. 

12. №67 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №7 від 12 листопада 2015 року «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх складу та голів постійних комісій» - втратило чинність. 

13. №68 Про призначення на посаду головного лікаря Комунального закладу«Вінницький районний медичний центр первинноїмедико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

14. №69 Про встановлення виконуючому обов’язки головного лікаря, заступнику головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

15. №70 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з економічних питань Олексієнко Н.В. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

16. №71 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

17.  №72 Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої О.В. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення. - знято з контролю.

18. №73 Про встановлення редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І. надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

19. №74 Про основну щорічну відпустку завідувачу «Вінницьким районним Трудовим архівом» Вінницької районної ради Бякіну С.І. - знято з контролю.

20. №75 Про надання оплачуваної відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. 

21. №76 Про встановлення посадового окладу та надбавок виконуючому обов’язки директор Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. - знято з контролю.

22. №77 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

23. №78 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - знято з контролю.

24. №79 Про внесення змін в додаток до рішення 14 сесії районної ради7 скликання №288 від 25 серпня 2016 року «Про затвердження обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу«Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районноїради на 2016-2017 навчальний рік» - знято з контролю.

25. №80 Про внесення змін до Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 14 сесії районної ради 7 скликання №286 від 25 серпня 2016 року - знято з контролю.

26. №81 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади - знято з контролю.

27. №82 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну  власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

28. №83 Про зняття з контролю рішень районної ради.

29. №84 Про скасування рішення 23 сесії Вінницької районної ради 7 скликання від 28 лютого 2017 року № 30 «Про внесення змін до структури Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради» - знято з контролю.

30. №85 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік - у форматі.rar  , у форматі.zip. - знято з контролю.

31. №86 Про внесення змін до Комплексної районної програми розроблення та оновлення містобудівної документації (схеми планування території району, генеральних планів та планів зонування населених пунктів) Вінницького району Вінницької області на 2014 - 2018 роки - знято з контролю.

32. №87 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

33. №88 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем, якого є Вінницька центральна районна клінічна лікарня - знято з контролю. 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація