25 сесії

Порядок денний
25 сесії районної ради 7 скликання

27 квітня 2017 року

Результати поіменного голосування 25 сесії районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  04 травня 2017 року

1. №89 Про внесення  змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2017 рік - знято з контролю.

2. №90 Про внесення змін до районної комплексної  Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

3. №91 Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на період до 2017 року - знято з контролю.

4. №92 Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2016-2017 роки - знято з контролю.

5. №93 Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання №54 від 28 лютого 2017 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» - знято з контролю.

6. №94 Про внесення змін до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Вінницького району шляхом залучення осіб, зареєстрованих як безробітні.

7. №95 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки - знято з контролю.

8. №96 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку культури тадуховного відродження на 2016-2020 роки.

9. №97 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

10. №98 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

11. №99 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

12. №100 Про підтримку звернень депутатівГлибоцької районної ради 7 скликання Чернівецької області - знято з контролю.

13. №101 Про підтримку  рішення 13 позачергової сесії Чернівецької районної ради 7 скликання №243 від 24.02.2017 року «Про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної Ради, районних рад Вінницької області» - знято з контролю.

14. №102 Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

15. №103 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивнашкола «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко С.О., з адміністративно-господарської роботи Боєвій Г.А. 

16. №104 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність  Агрономічної сільської ради - знято з контролю.

17. №105 Про передачу майна з спільної власності територіальнихгромад сіл, селищ району у комунальну власність Малокрушлинецької сільської ради - знято з контролю.

18. №106 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

19. №107 Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання № 380 від 29.11.2016 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2017 році» - втратило чинність.

20. №108 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва Семчука Юрія Романовича на території ОК «Аско-П» СТ «Сахарнік», діл.36 Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

21. №109 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Майданської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

22. №110 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Майданської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

23. №111 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок що надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «ПТАХОФАБРИКА ПОДІЛЛЯ» із земель сільськогосподарсьского призначення державної власності на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту). Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. (код цільового призначення - 01.01) - знято з контролю.

24. №112 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Вдовцової Надії Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сосонської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

25. №113 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду для рибогосподарських потреб на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

26. №114 Про зняття з контролю рішень районної ради.

27. №115 Про затвердження контракту, укладеного головою районної ради в міжсесійний період з головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічником Вадимом Вадимовичем №18 від 21.04.2017 року - знято з контролю.

28. №116 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Вінницькій центральній районній клінічній лікарні - знято з контролю. 

29. №117 Про дострокове відкликання депутата районної ради 7 скликання Петька Максима Григоровича із посади голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету - знято з контролю.

30. №118 Про обрання голови постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація