30 сесії

Порядок денний
30  сесії районної ради 7 скликання

27 липня 2017 року

Результати поіменного голосування 30  сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  28 липня 2017 року

1.  №198 Про районну Програму забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки - знято з контролю.

2.№199 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

3. №200 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №8 від 12.11.2015 року «Про положення про постійні комісії районної ради 7 скликання.

4. №201 Про затвердження Положення про встановлення надбавок до заробітної плати за високі досягнення у праці учителям, які підготували призерів обласних олімпіад - знято з контролю.

5. №202 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - знято з контролю. 

6. №203 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Деснянської територіальної громади.   

7. №204 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Гавришівської територіальної громади.

8. №205 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Агрономічної територіальної громади.

9. №206 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Малокрушлинецької територіальної громади.

10. №207 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації 

11. №208 Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання № 139 від 30.05.2017 року «Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації» - знято з контролю. 

12. №209 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яловлюка Олексія Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

13.  №210 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Горбачу Валентину Михайловичу і знаходиться за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Агрономічна сільська рада, масив «Барське шосе», СТ «Меліоратор», діл. 41 - знято з контролю. 

14. №211 Про зняття з контролю рішень районної ради.

15. №212 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

16. №213 Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання №54 від 28 лютого 2017 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» - знято з контролю.

17. №214 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що  передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

18. №215 Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання №158 від 30.05.2017 року «Про ліквідацію Комунального закладу «Вороновицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області» - знято з контролю.

19. №216 Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у  комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю. 

20. №217 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

21. №218 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Ольга» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація