31 сесії

Порядок денний
31 сесії районної ради 7 скликання

31 серпня 2017 року

Результати поіменного голосування 31  сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  05 вересня 2017 року

1. №219. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2017 року - знято з контролю.

2. №220 Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015-2018 роки за І півріччя 2017року - знято з контролю. 

3. №221 Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017-2021 роки - знято з контролю.

4. №222 Про стан виконання заходів Програми фінансової підтримки Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради на 2017 - 2018 роки - знято з контролю.

5.  №223 Про участь в Конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини» - знято з контролю

6. №224 Про надання основної щорічної відпустки голові районної ради Сітарському С.М. - знято з контролю.

7. №225 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

8. №226 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

9. №227 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

10. №228 Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, в новій редакції - знято з контролю.

11. №229 Про затвердження плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік - втратило чинність.

12. №230 Про затвердження Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік - знято з контролю.

13. №231 Про затвердження обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік - знято з контролю.

14. №232 Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

15. №233 Про затвердження договорів, укладенихКомунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

16. №234 Про затвердження додаткових угод, укладенихКомунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

17. №235 Про преміювання завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради  Бякіна С.І. - знято з контролю. 

18. №236 Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради  Бякіну С.І.  надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю.

19. №237 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - знято з контролю. 

20. №238 Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - втратило чинність.

21. №239 Про надання дозволу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю.

22. №240 Звіт редактора  Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнара Ф.І. про ефективність використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, а також майнового стану організації за 2016 рік - знято з контролю. 

23. №241 Про продовження терміну дії Контракту № 12 з редактором Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнаром Ф.І. від 11.09.2012 року - знято з контролю. 

24. №242 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

25. №243 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

26. №244 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

27. №245 Про внесення змін до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки» - знято з контролю.

28. №246 Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. - втратило чинність.

29. №247 Про встановлення заступнику редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Остапчуку А.А. надбавки за творчі досягнення та інтенсивність праці - знято з контролю.

30. №248 Про надання дозволу ТОВ «Нейромед В» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 98,8 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

31. №249  Про внесення  змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання №390 від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» - у форматі.rarу форматі.zip -  знято з контролю.

32. №250 Про внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд  для провадження підприємницької  діяльності  (заклад громадського харчування) на землях дорожнього господарства, що знаходиться в користуванні ТОВ «ТА-ЛІ» вздовж автомобільної дороги М-12 «Стрий-Тернопіль – Кіровоград - Знам’янка»  на території Якушинецької сільської ради.

33. №251 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Поляруш Тетяні Анатоліївні для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

34. №252 Про встановлення посадового окладу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. - знято з контролю.

35. №253 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація