35 сесії

Порядок денний
35 сесії районної ради 7 скликання

28 листопада 2017 року

Результати поіменного голосування 35 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip  

Дата оприлюднення рішень:  29 листопада 2017 року

1. №318 Про стан виконання заходів районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формувань на 2013-2017 роки - знято з контролю.

2. №319 Про програму охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки - знято з контролю.

3. №320 Про внесення змін до районної комплексної Програми  енергозбереження Вінницького району на 2014-2017 роки - знято з контролю.

4. №321 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

5. №322 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

6. №323 Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання №54 від 28 лютого 2017 року «Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року» - знято з контролю. 

7. №324 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни - знято з контролю.

8. №325 Про преміювання завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради  Бякіна Сергія Івановича - знято з контролю.

9. №326 Про преміювання виконуючої обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерини Петрівни - знято з контролю.

10. №327 Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання №409 від 27.12.2016 року «Про план роботи районної ради 7 скликання на 2017 рік» - знято з контролю. 

11. №328 Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедури ліквідації Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради - втратило  чинність. 

12. №329 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю. 

13. №330 Про затвердження додаткових угод, укладених Комунальним закладом «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

14. №331 Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання №380 від 29.11.2016 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2017 році» - знято з контролю.

15. №332 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Мельнику Василю Степановичу і знаходиться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

16. №333 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Севастьянову Анатолію Олександровичу на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

17. №334 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

18. №335 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойка Броніслава Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ільківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

19. №336 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності спільного українсько-естонського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Оптіма-Фарм, ЛТД» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

20. №337 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що надані в оренду ТОВ «СОП «Михайлівське» для рибогосподарських потреб на території Гуменської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

21. №338 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Гурському Олександру Івановичу для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожного господарства, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю. 

22. №339 Про зняття з контролю рішень районної ради.

23. №340 Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради» на 2017-2018 роки - знято з контролю.

24. №341 Про преміювання та надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу - знято з контролю. 

25. №342 Про надання основної щорічної відпустки головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу - знято з контролю.

26. №343 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни - знято з контролю.

27. №344 Про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 7 скликання №390 від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2017 рік» - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація