39 сесії

Порядок денний
39 сесії районної ради 7 скликання

22 лютого 2018 року

Результати поіменного голосування 39 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip  

Дата оприлюднення рішень:  26 лютого 2018 року

 

1. №417 Про звіт голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації за 2017 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень - втратило чинність. 

2. №418 Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2017 рік - знято з контролю.

3. №419 Про затвердження кандидатур представників Вінницького району до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області від Вінницької районної ради - знято з контролю.

4. №420 Звіт редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнара Федора Івановича про ефективність використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  а також майнового стану організації за 2017 рік - знято з контролю. 

5. №421 Звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2017 рік - знято з контролю. 

6. №422 Звіт виконуючої обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2017 рік - знято з контролю. 

7. №423 Звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2017 рік - знято з контролю. 

8. №424 Звіт завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2017 рік - знято з контролю.

9. №425 Про стан виконання заходів районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

10. №426 Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.

11. №427 Про внесення змін в додаток до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №354 від 21.12.2017 року «Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018-2020 роки». 

12. №428 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми інформатизації Вінницького району на 2018 - 2020 роки  - знято з контролю.

13. №429 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

14. №430 Про надання дозволу Вінницькій районній державній адміністрації на виплату  в 2018 році матеріальної допомоги жителям сіл Лаврівка та Медвідка Вінницького району - знято з контролю. 

15. №431 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

16. №432 Про встановлення редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнару Федору Івановичу надбавки за складність, напруженість
у роботі
 
знято з контролю. 

17. Про підтримку звернення депутатів Могилів-Подільської районної ради 7 скликання стосовно знесення пам'ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні - рішення не прийнято.

18. №433 Про продовження терміну дії Контракту №18 з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічником Вадимом Вадимовичем від 21.04.2017 року - знято з контролю.

19. №434 Про затвердження Плану роботи  Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2018 рік  - знято з контролю. 

20. №435 Про затвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2018 рік знято з контролю. 

21. №436 Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної радина 2018 рік знято з контролю. 

22. №437 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

23. №438 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

24. №439 Про затвердження передавального акту майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

25. №440 Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громадсіл, селищ Вінницького району - втратило чинність.

26. №441 Про реорганізацію Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради - дата оприлюднення 23.02.18р. - знято з контролю.

27. №442 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Деснянської територіальної громади.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді ТОВ «Рибне господарство «Меркурій» для рибогосподарських потреб на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

31. №443 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення що надаються в оренду громадянам для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області  - знято з контролю.

32. №444 Про зняття з контролю рішень районної ради.

33. №445 Про внесення змін до Комплексної Програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки - знято з контролю.

34. №446 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки  - знято з контролю.

35. №447 Про внесення змін до районної  Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки  - знято з контролю.

36. №448 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки - знято з контролю.

37. №449 Про надання дозволу ТОВ «Нейромед В» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 74,4 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92 - знято з контролю.

38. №450 Про внесення змін до рішення 28сесії районної ради 7 скликання №170 від 29.06.2017 року «Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Вінницькій центральній районній клінічній лікарні» - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація