4 сесія

Порядок денний 
4 чергової сесії районної ради 7 скликання

24 грудня 2015 року

Дата оприлюднення рішень: 28 грудня 2015 року

1. №51 Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо розгляду та внесення  змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України.

2. №52 Про План роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік - знято з контролю. 

3. №53 Про затвердження договорів та додаткової угоди на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

4. №54 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

5. №55 Про доручення голові Вінницької районної ради укладати в міжсесійний період договора та інші цивільно - правові угоди - втратило чинність. 

6. №56 Про доручення голові районної ради здійснювати в міжсесійний період повноваження щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ району - втратило чинність.

7. №57 Про внесення змін до рішення 38 сесії районної ради 6 скликання №108 від 24 березня 2015 року «Про нову редакцію рішення 2 сесії районної ради 6 скликання №31 від 09.12.2010 року «Про комісію з питань поновлення прав реабілітованих» - втратило чинність.

8. №58 Про затвердження графіку прийому громадян депутатами районної ради 7 скликання - знято з контролю.

9. №59 Про підтримку звернення депутатів Глибоцької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України стосовно забезпечення реалізації законів про виділення земельних ділянок учасникам АТО. - знято з контролю.

10. №60 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №12 від 26.11.2015 року «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради».

11. №61 Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання №9 від 12.11.2015 року «Про президію районної ради 7 скликання» - втратило чинність.

12. №62 Про внесення змін до списків вихованців груп відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затверджених рішенням 42 сесії районної ради 6 скликання №233 від 22.09.2015 року - знято з контролю.

13. №63 Про внесення змін до Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затверджених рішенням 42 сесії районної ради 6 скликання №232 від 22.09.2015 року. - знято з контролю.

14. №64 Про внесення змін в додаток до рішення 42 сесії районної ради 6 скликання №231 від 22 вересня 2015 року Про затвердження обсягу навантаження тренерів - викладачів Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2015 - 2016 навчальний рік. - знято з контролю.

15. №65 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна»  Вінницької районної ради Заводяну А.О. та  заступнику з навчально-тренувальної роботи цього закладу Скорищенко С.О. - знято з контролю.

16. №66 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної  допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. та його заступникам з економічних питань Олексієнко Н.В., з медичного обслуговування населення Омелянській Л.П., надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю

17. №67 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. за складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

18. №68 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість у роботі знято з контролю.

19. №69 Про внесення доповнень до Статуту Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради.

20. №70 Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю.  

21. №71 Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю. 

22. №72 Про затвердження  додаткових угод, укладених головою районної ради, в міжсесійний період - знято з контролю.

23. №73 Про затвердження договорів, укладених Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею в міжсесійний період - знято з контролю. 

24. №74 Про затвердження звіту по незалежній (експертній) оцінці об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю. 

25.  №75 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Стадницької територіальної громади. - знято з контролю

26. №76 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Гавришівської територіальної громади. - втратило чинність

27. №77 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади. - знято з контролю

28. №78 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Ксаверівської територіальної громади. - знято з контролю

29. №79 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Мізяківсько - Хутірської територіальної громади.- знято з контролю

30. №80 Про надання дозволу на передачу майна з балансу відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації на баланс відділу освіти Вінницької райдержадміністрації. - втратило чинність

31. №81 Про  затвердження актів приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Мізяківсько - Хутірської територіальної громади.

32. №82 Про  затвердження актів приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

33. №83 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності ТОВ «Максіекобуд», для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

34. №84 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

35. №85 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки водного фонду для продажу права оренди через аукціон для рибогосподарський потреб на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

36. №86 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, що виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарський потреб, на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

37. №87 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки для індивідуального садівництва, що надається в оренду гр. Арнаут Т.П., що розташована в ОК «Стрижавка - 2» СТ «Нива», діл. 9 на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

38. №88 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства  Уманець Н. М., на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

39. №89 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що належить приватній науково-дослідній та комерційно-консультативній фірмі «КОНКОРД-ГЕЙ» для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, розташована на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

40. №90 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства, гр. Кревського І. М. розташованої на території Сокиринецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

41. №91 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, для ведення садівництва Кардаша С.І. на території СТ «Урожай», 46 СМ «Лука-Мелешківська» Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

42. №92 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності Белень В.М. для ведення садівництва на території Сосонської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

43. №93 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності Третякова П.А. для ведення садівництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

44. №94 Про визнання рішень такими, що втратили чинність.

45. №95 Про зняття з контролю рішень районної ради.

46. №96 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 6 скликання №9 від 22 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» (зі змінами). - знято з контролю

47.  №97 Про віднесення Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці з знято з контролю.

48. №98 Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту у Вінницькому районі на 2012 - 2016 роки - втратило чинність.

49. №99 Про районну Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно - рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки знято з контролю.

50. №100 Про депутатський запит депутата районної ради 7 скликання Мельника О.В. - знято з контролю. 

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація