41 сесії

Порядок денний
41 сесії районної ради 7 скликання

29 березня 2018 року

Результати поіменного голосування 41 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

 

Дата оприлюднення рішень:  03-04 квітня 2018 року

1. Про погодження видачі спеціального дозволу ПрАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки № 1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області - питання перенесено на наступну сесію районної ради.

2. №457 Про хід виконання заходів районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014 - 2017 роки - у форматі.rar
у форматі.zip - знято з контролю.

3. №458 Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установиза 2017 рік - знято з контролю. 

4. №459 Звіт директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради про ефективність використання майна, а також майнового стану підпорядкованого підприємства за 2017 рік - знято з контролю. 

5. №460 Про затвердження виробничої програми Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради на 2018 рік - знято з контролю. 

6. №461 Про внесення змін до Програми економічного і соціальногорозвитку Вінницького району на 2018 рік - знято з контролю.

7. №462 Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.

8. №463 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

9. №464 Про внесення змін в додаток до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №354 від 21.12.2017 року «Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018-2020 роки» (із змінами).

10. №465 Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання №390 від 18 січня 2018 року «Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року».

11. №466 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

12. №467 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

13. №468 Про співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвиткуу 2018 році - знято з контролю. 

14. №469 Про участь в15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини - знято з контролю. 

15. №470 Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» - у форматі.rarу форматі.zip - знято з контролю. 

16. №471 Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні.

17. №472 Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

18. №473 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу - знято з контролю.

19. №474 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за складність та  напруженість у роботі - знято з контролю.

20. №475 Про підтримку депутатського звернення Народного депутата України Кудлаєнка Сергія Володимировича до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо внесення змін до Закону України «Про судовий збір» - знято з контролю. 

21. №476 Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради.

22. №477 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2018 році» - знято з контролю.

23. №478 Про списання майна, що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

24. №479 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 369 від 21.12.2017 року «Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації» - знято з контролю.

25.№480 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

26. №481 Пропередачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

27. №482 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Деснянської територіальної громади - знято з контролю.

28. №483 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

29. №484 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Деснянської територіальної громади.

30. №485 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сосонської територіальної громади.

31. №486 Про затвердження договорів оренди, укладених Комунальним закладом  «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

32. №487 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Короленко Євгенії Трохимівни для ведення особистого селянського господарства на території Іванівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

33. №488 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Зубовій Надії Гнатівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

34. №489 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Шаталюку Богдану Вячеславовичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

35. №490 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

36. №491 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

37. №492 Про зняття з контролю рішень районної ради.

38. №493 Про звернення Вінницької районної ради до Кабінету Міністрів України - знято з контролю. 

39. №494 Про призначення виконуючим обов’язки завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради - втратило чинність.

40. №495 Про затвердження акта приймання-передачі нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається з балансу Комунального закладу «Вінницький  районний центр первинної медико-санітраної допомоги» на баланс комунального закладу «Вінницька районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація