42 сесії

Порядок денний
42 сесії районної ради 7 скликання

26 квітня 2018 року

Результати поіменного голосування 42 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

 

Дата оприлюднення рішень:  02 травня 2018 року

1. №496 Про внесення змін до районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районіна 2017-2018 роки - знято з контролю.

2. №497 Про зміни до районної Програми охорони навколишнього природного середовища  у Вінницькому районі на 2017-2020 роки  - знято з контролю.

3. №498 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

4. №499 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період знято з контролю.

5. №500 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації  № 92 від 20.02.2018 року «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни - втратило чинність. 

6. №501 Про затвердження розпорядження голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період. 

7. №502 Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

8. №503 Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» - у форматі .rar , у форматі .zip  - знято з контролю. 

9. №504 Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань.

10. №505 Про призначення завідувачем «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогача Миколу Васильовича - знято з контролю.

11. №506 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання №372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності  територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2018 році» - знято з контролю.

12. №507 Про списання майна,що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району, балансоутримувачем якогоє відділ культури і туризму Вінницької районноїдержавної адміністрації. 

13. №508 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

14. №509 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Комунальному закладу «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

15. №510 Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Вінницької районної ради № 441  від 22.02.2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Вінницький  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

16. №511 Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради до правонаступника Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради - знято з контролю.

17. №512 Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради - знято з контролю.

18. №513 Про затвердження договору оренди, укладеного Комунальним закладом «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради - знято з контролю. 

19. №514 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Гвоздецького Анатолія Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради (Вороновицька селищна рада) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

20. №515 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду ФГ «Промінь» для товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області  - знято з контролю.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває в оренді СТОВ «ПОДІЛЛЯ-ПЛАНТ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

24. №516 Про погодження видачі спеціального дозволу ПрАТ «Будматеріали» на користування надрами з метою видобування суглинків ділянки № 1 Іванівського родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області  - знято з контролю.

25. №517 Про зняття з контролю рішень районної ради.

26. №518 Про звернення Вінницької районної ради до Вищої ради правосуддя - знято з контролю.

27. №519 Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні - знято з контролю. 

28. №520 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається в оренду ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області  - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація