43 сесії

Порядок денний
43 сесії районної ради 7 скликання

29 травня 2018 року

Результати поіменного голосування 43 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  04 червня 2018 року

1. №521 Про стан виконання заходів Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки.

2. №522 Про стан виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в  Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки  - знято з контролю.

3. №523 Про внесення змін до районної Програми інформатизації Вінницького районуна 2018 - 2020 роки  - знято з контролю.

4. №524 Про внесення змін до порядку використання коштів  районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми інформатизації Вінницького району на 2018 - 2020 роки  - знято з контролю.

5. №525 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2018 - 2020 роки  - знято з контролю.

6. №526 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

7. №527 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації №288 «Про вихід зі складу засновників комунальної організації (установи, закладу) «Дитячий будинок «Родинний дім»від 05 травня 2018 року знято з контролю.

8. №528 Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання - втратило чинність.

9. №529 Про звернення депутатів Вінницької районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень - знято з контролю.

10. №530 Про надання основної щорічної відпустки виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні - знято з контролю. 

11. №531 Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко Світлані Олександрівні з адміністративно-господарської роботи Боєвій Галині Анатоліївні - знято з контролю.

12. №532 Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

13. №533 Про основну щорічну відпустку редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря»Вінницької районної ради Бежнару Федору Івановичу - знято з контролю.

14. №534 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні - знято з контролю. 

15. №535 Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі - знято з контролю. 

16. №536 Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання №407 «Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, засновником яких є Вінницька районна рада» - знято з контролю.

17. №537 Про затвердження звітів з незалежної оцінки майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. №538 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації. 

19. №539 Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається з балансу установи Вінницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на баланс Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

20. №540 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Сосонської територіальної громади - знято з контролю.

21. №541 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Лука-Мелешківської  об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

22. №542 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади - знято з контролю.

23. №543 Про внесення змін до рішення 42 сесія 7 скликання  №508 від 26 квітня 2018 року «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад  сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади» - знято з контролю.

24. №544 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

25. №545 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Деснянської територіальної громади.

26. №546 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «П’ятачок» за межами населеного пункту на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

29. №547 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Кубика Олександра Васильовича для сільськогосподарських потреб на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

30. №548 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

31. №549 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду фермерському господарству «АІС-КН» за межами населеного пункту, на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду селянському (фермерському) господарству «Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

33. №550 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 23,2964 га) знято з контролю.

34. №551 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 13,0170 га) знято з контролю.

35. №552 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Щербі Володимиру Івановичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

36.№553 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТОВ «Фітосвіт ЛТД» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Незалежності, 64м на території Якушинецької сільської об’єднаної територіальної громади (до об’єднання Майданська сільська рада) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

37. №554 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Цуркановського Олександра Савовича для ведення фермерського господарства на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

38. №555 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що надана в оренду громадянину Ільїну Олександру Олексійовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області  знято з контролю.

39. №556 Про внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

40. №557 Про встановлення посадового окладу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу - втратило чинність.

41. №558 Про надбавку за вислугу років голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.

42. №559 Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу - втратило чинність.

43. №560 Про внесення змін та нову редакцію статуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітраної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація