44 сесії

Порядок денний
44 сесії районної ради 7 скликання

18 червня 2018 року

Результати поіменного голосування 44 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  21 червня 2018 року

1. №561 Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану підпорядкованого закладу за 2017 рік - знято з контролю. 

2. №562 Про внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку Вінницького району на 2018 рік - знято з контролю

3. №563 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

4. №564 Про надання матеріальної допомоги жителям Вінницького району у зв’язку із складними життєвими обставинами - знято з контролю. 

5. №565 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  І квартал 2018 року - у форматі .rar у форматі .zip .

6. №566 Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

7. №567 Про внесення змін до Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на пеірод 2016-2020 роки  - знято з контролю.

8. №568 Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» - у форматі .rar у форматі .zip  - знято з контролю.

9. №569 Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу - знято з контролю.

10. №570 Про погодження надання невикористаних днів щорічноїосновної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні - знято з контролю.

11. №571 Про затвердження додаткової угоди до Контракту № 18 від 23.02.2018 року з Головним лікарем Комунального закладу  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - знято з контролю. 

12. №572 Про затвердження контракту, укладеного головою районної ради в міжсесійний період з завідувачем «Вінницького районного трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачем Миколою Васильовичем №19 від 02.05.2018 року. - знято з контролю.

13. №573 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району. 

14. №574 Про  затвердження договорів оренди - знято з контролю. 

15. №575 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Буран Раїси Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

16. №576 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бурана Василя Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

19. №577 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Гавриленко Тетяні Казимирівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

20. №578 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Плющікової Тетяни Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

21. №579 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Новіцькій Надії Вікторівні і знаходиться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

22. №580 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «П’ятачок» за межами населеного пункту на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

23. №581 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду селянському (фермерському) господарству «Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

24. №582 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що знаходиться в оренді ФОП Івацко Леоніда Миколайовича для рибогосподарських потреб на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

25. №583 Про зняття з контролю рішень районної ради.

26. №584 Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання №166 від 29 червня 2017 року «Про  затвердження списків присяжних» - втратило чинність. 

27. №585 Про внесення змін до рішення 43 сесії районної ради 7 скликання №542 від 29.05.2018 року «Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади» - знято з контролю. 

28. №586 Про передачу залишків коштів - знято з контролю

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація