45 сесії

Порядок денний
45 сесії районної ради 7 скликання

17 липня 2018 року

Результати поіменного голосування 45 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip 

Дата оприлюднення рішень:  20 липня 2018 року

1. № 587 Про стан виконання заходів районної комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки. 

2. 588 Про стан виконання заходів районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки. 

3. №589 Про районну Програму енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницького району на 2018 - 2020 роки  - знято з контролю.

4. №590 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницького району  на 2018 – 2020 роки  - знято з контролю.

5. №591 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

6. №592 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

7. №593 Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання № 166 від 29 червня 2017 року «Про затвердження списку присяжних» - втратило чинність.

8. №594 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівніза складність та напруженість у роботі - знято з контролю.

9. №595 Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю

10.№596 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни - знято з контролю. 

11.№597 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за складність та  напруженість у роботі - знято з контролю. 

12. №598 Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу - знято з контролю. 

13. №599 Про встановлення головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу надбавки за складність та напруженість у роботі - знято з контролю. 

14. №600 Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання № 384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» - у форматі .rar , у форматі .zip  - знято контролю.

15. Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018 - 2019 роки - рішення не прийнято.

16. №601 Про звільнення ТОВ «Нейромед В» від сплати орендної плати.

17. №602 Про затвердження Передавальних актів єдиних майнових комплексів.

18. №603 Про затвердження додаткових угод до договорів оренди - знято з контролю. 

19. №604 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району по відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації - знято з контролю.

20. №605 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району по відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації - знято з контролю.

21. №606 Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році» - знято з контролю.

22. №607 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Комунальна установа «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею3,1200 га) - рішення не прийнято.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га) - рішення не прийнято.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.) - рішення не прийнято.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.) - рішення не прийнято.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею1,9500 га) - рішення не прийнято.

28. №608 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панчука Івана Максимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

29.№609 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Людкевич Надії Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

30. №610 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шамановського Володимира Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

31. №611 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шамановської Ніни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

32. №612 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Франчука Олександра Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

33. №613 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Можарівського Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Гайдай Лідії Василівни для індивідуального садівництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Матійчук Ганни Василівни для індивідуального садівництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

36. №614 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Регана Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (кадастровий номер земельної ділянки 0520687300:03:003:0074) знято з контролю.

37. №615 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Регана Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (кадастровий номер земельної ділянки 0520687300:03:003:0075) знято з контролю.

38. №616 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Візняка Богдана Володимировича для ведення садівництва на території садівничого масиву «Стрижавка-1» по вулиці №4, діл. №30 Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

39. №617 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Муляр Ніні Іванівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

40. №618 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Чорного Олексія Юрійовича для ведення особистого селянського господарства на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

41. №619 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Новожиловій Людмилі Віталіївні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

42. №620 Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання № 188 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Переорки на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району, Вінницької області»від 31 травня 2016 року.

43. №621 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Онищенко Любові Максимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

44. №622 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

45.№623 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коробкової Наталії Іванівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

46. №624 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Карпик Марії Іванівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

47. №625 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Миколаївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 25875 грн. 00 коп.) знято з контролю.

48. №626 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Анатоліївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 24812 грн. 00 коп.) знято з контролю.

49. №627 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Анатоліївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 25259 грн. 00 коп.) знято з контролю.

50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

51. №628 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка перебуває в оренді у ТОВ, торгово-промислова фірма «ТВІМ» за межами населеного пункту на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

52. №629 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Дроздовій Людмилі Петрівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

53. №630 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Супруна Юхима Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

54. №631 Про затвердження в новій редакції Статуту Дитячого будинку «Родинний дім» знято з контролю.

55. №632 Про припинення юридичної особи Дитячий будинок «Родинний дім» шляхом ліквідації знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація