46 сесії

Порядок денний
46 сесії районної ради 7 скликання

16 серпня 2018 року

Результати поіменного голосування 46 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

у форматі .zip  

Дата оприлюднення рішень: 20 серпня 2018 року

 

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2018 року - рішення не прийнято.

2. №633 «Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015-2018 роки» за І півріччя 2018 року знято з контролю.

3. №634«Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017-2021 роки» - знято з контролю.

4. №635 "Про стан виконання заходів Програми фінансової підтримки Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради на 2017 - 2018 роки - знято з контролю.

5. №636 Про внесення змін до районної Програми охорони навколишнього природного середовища  у Вінницькому районі на 2017-2020 роки - знято з контролю.

6. №637 Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки - знято з контролю.

7. №638 Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району  на 2018 - 2019 роки - знято з контролю. 

8. №639 Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.

9.  №640 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період

10. №641 Про виконання Державного Гімну України в загальноосвітніх навчальних закладах Вінницького району.

11. №642 Про внесення змін до складу Громадської ради при Вінницькій районній раді на 2017-2018 роки - знято з контролю. 

12. №643 Про надання згоди відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на проведення будівельних робіт.

13. №644 Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні - знято з контролю. 

14. №645 Про нову редакцію Статуту Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

15. №646 Про внесення змін до рішення 38 сесії районної ради  №413 від 18.01.2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, в новій редакції.

16. №647 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької та Якушинецької об’єднаних територіальних громад.

17. №648 Про затвердження звітів про незалежнуоцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. №649 Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік - знято з контролю. 

19. №650 Про затвердження Плану комплектування відділень та обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік - знято з контролю. 

20. №651 Про відмову в наданні погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надробудсервіс» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Південної ділянки Прибузького родовища, що знаходиться у Вінницькому районі Вінницької області знято з контролю.

21. №652 Про  внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання  № 384 від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» - у форматі .rar , у форматі .zip  - знято з контролю.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Бойку Віталію Юхимовичу та гр. Гаращуку Василю Івановичу і розташована за межами населеного пункту, на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято. 

 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га) - рішення не прийнято. 

 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.) - рішення не прийнято. 

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.) - рішення не прийнято.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га) - рішення не прийнято.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га) - рішення не прийнято.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

29.  №653 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дешевої Ніни Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

30. №654 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Ковальчука Леоніда Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

31. №655 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Корнійчук Зінаїди Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

32. №656 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Корнійчука Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

33. №657 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Малюти Тетяни Олексіївни для індивідуального садівництва на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

36. №658 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Матусяк Марії Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

37.  №659 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сироватеню Юрію Анатолійовичу для городництва на території Вінницько-Хутірської сільської ради (масив «Вінницькі Хутори-2» СТ «Світанок») Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

38. №660 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожуку Анатолію Васильовичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

39. №661 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Галині Іванівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

40. №662 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Крістіні Євгенівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

41. №663 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Сторожук Олегу Анатолійовичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

42. №664 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2000 га, що надається в оренду ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

43. №665 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,4749 га, що надається в оренду ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

44.  №666 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Цюцькоми Марії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

45. №667 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яковенко Надії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

46. №668 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дацюк Галини Купріянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокрушлинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

47. №669 Про тимчасове призупинення освітнього процесу у КЗ «Широкогребельський НВК: ЗОШ І ст. - ДНЗ» - знято з контролю. 

48. №670 Про  делегування повноважень Вінницькій міській раді щодо надання послуг Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, що проживають на території Вінницького району знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація