47 сесії

Порядок денний
47 сесії районної ради 7 скликання

20 вересня 2018 року

Результати поіменного голосування 47 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі .rar

 у форматі .zip  

 

Дата оприлюднення рішень: 25 вересня 2018 року

 

1. №671 Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2018 року - знято з контролю. 

2. №672 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2018 рік - знято з контролю.

3. №673 Про внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

4. №674 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період - знято з контролю.

5. №675 Про затвердження договорів  на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю.

6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період - рішення не прийнято.

7. №676 Про затвердження звіту про виконання районного бюджетуза І півріччя 2018 року - у форматі.rar у форматі.zip. 

8. Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини з уточненою інформацією по Вінницькому району - рішення не прийнято.

9. Про підтримку звернення депутатів Оратівської районної ради 7 скликання щодо забезпечення регулювання в Україні використання генно модифікованих організмів - рішення не прийнято.

10. №677 Про надання дозволу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець К.П. на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю.

11.№678 Про надання щорічної грошової винагороди директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. - знято з контролю. 

12. №679 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сосонської територіальної громади - знято з контролю.

13. №680 Про затвердження Передавальних актів майна та акту приймання-передачі, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

14. №681 Про затвердження схеми планування території Вінницького району.

15. №682 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані у комунальну власність Гуменській сільській раді для сінокосіння і випасання худоби на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

16. №683 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді у ФГ «АІС-КН» за межами населеного пункту, на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

17. №684 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Дробовичу Олексію Олеговичу для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

18. №685 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що знаходиться в оренді ФОП Сольського Ігоря Васильовича для рибогосподарських потреб на території Писарівської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

19. №686 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Довганя Дмитра Степановича для ведення садівництва на території СТ «Світанок», діл. 7 Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

20. №687 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Гончаровій Ользі Акимівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Вороновицької селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

21. №688 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Павлюк Оксани Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

22. №689 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності Роскошинської Надії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

23. №690 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності Роскошинського Віктора Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

24. №691 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності Пенделі Валентини Йосипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради (Комарівська сільська рада) Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

25. №692 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Горбовського Миколи Касяновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

26. №693 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

27. №694 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Стаха Василя Юхимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

28. №695 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

29.№696 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що перебувають в оренді ТОВ «Рибне господарство «Меркурій» для рибогосподарських потреб на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

29. №697 Про зняття з контролю рішень районної ради.

30. №698 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Лука-Мелешківської об’єднаної територіальної громади - у форматі.rar у форматі.zip - знято з контролю.

31. № 699 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га) - рішення не прийнято.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.) - рішення не прийнято.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.) - рішення не прийнято.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га) - рішення не прийнято.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га)- рішення не прийнято.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація