52 сесії

Порядок денний
52 сесії районної ради 7 скликання

20  грудня  2018 року

Результати поіменного голосування 52 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip 

 

Дата оприлюднення рішень:  22-26  грудня 2018 року

1. №765 Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2017 року по листопад 2018 року - у форматі .rar, у форматі .zip  - знято з контролю.

2. №766 Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік - у форматі .rar, у форматі .zip  - знято з контролю.

3. №767 Про стан виконання заходів Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки - знято з контролю.

4. №768 Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районіна 2019-2020 роки.

5. №769 Про районну Програму сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькому районі на 2019-2021 роки.

6. №770 Про внесення змін до районної Програми охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки знято з контролю.

7. №771 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

8. №772 Про внесення змін до районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки.

9. №773 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

10. №774 Про надання дозволу Жабелівській сільській раді на використання в 2019 році залишку коштів наданих з районного бюджету в 2018 році - знято з контролю.

11. №775 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

12. №776 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятого в міжсесійний період - знято з контролю. 

13. №777 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року - у форматі .rar, у форматі .zip .

14. №778 Про прийняття до районного бюджету у 2019 році міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів району - знято з контролю.

15. №779 Про районний бюджет на 2019 рік - у форматі .rar, у форматі .zip. - знято з контролю. 

16. №780 Про комплексну Єдину правоохоронну Програму Вінницького району на 2019-2022 роки.

17. №781 Про доплату за науковий ступінь голові районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу знято з контролю.

18. №782 Про преміювання Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича - знято з контролю. 

19.№783 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни - знято з контролю. 

20. №784 Про преміювання завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогача Миколи Васильовича - знято з контролю. 

21. №785 Про преміювання виконуючої обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні - знято з контролю. 

22. №786 Про план роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік - знято з контролю.

23. №787 Про затвердження Плану роботи Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування»Вінницької районної ради на 2019 рік - знято з контролю. 

24. №788 Про внесення змін до Контракту №18 з Головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічником В.В.від 21.04.2017 року - знято з контролю.

25. №789 Про затвердження додаткової угоди до Контракту № 15 від 17.12.2013 року з директором Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради - знято з контролю.

26. №790 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю. 

27. №791 Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2019 році.

28. №792 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади - знято з контролю. 

29. Про затвердження додаткової угоди до договору оренди - рішення не прийнято.

30. №793 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га) - рішення не прийнято.

32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.) - рішення не прийнято.

33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.) - рішення не прийнято.

34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га) - рішення не прийнято.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га) - рішення не прийнято.

36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

38. №794 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Мороза Олександра Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

39. №795 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Уманця Миколи Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

40. №796 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Ксенчину Анатолію Олександровичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

41. №797 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Мельничук Надії Іванівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

42. №798 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Московкіній Олесі Петрівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

43. №799 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Напасному Юрію Михайловичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

44. №800 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Панасюку Петру Васильовичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

45. №801 Про внесення змін до рішення 47 сесії районної ради 7 скликання № 693 від 20 вересня 2018 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області» знято з контролю.

46. №802 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Янчуку Валерію Вікторовичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

47. №803 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Зареченній Ользі Володимирівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

48. №804 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Кобилінської Наталії Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

49. №805 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Сіненко Інни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

50. №806 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Мандрусь Цеслави Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

51. №807 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Містоти Катерини Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області (площею 2,2409 га) знято з контролю.

52. №808 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Містоти Катерини Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області (площею 2,2877 га) знято з контролю.

53. №809 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

54. №810 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Птахофабрика Поділля» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

55. №811 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Козярука Сергія Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дубіни Тетяни Станіславівни для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває у власності гр. Дубіни Миколи Івановича для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

58. №812 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Нікітченко Тетяни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

59. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Дубіни Тетяни Станіславівни для ведення особистого селянського господарства на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дубіни Миколи Івановича для ведення особистого селянського господарства на території Гуменської сільської ради Вінницького району Вінницької області - рішення не прийнято.

61. №813 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шпака Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

62. №814 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Якубовському Василю Степановичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області знято з контролю.

63. №815 Про зняття з контролю рішень районної ради.

64. №816 Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича - знято з контролю. 

65. №817 Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація