54 сесії

Порядок денний
54 сесії районної ради 7 скликання

24 січня 2019 року

Результати поіменного голосування 54 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip 

Дата оприлюднення рішень: 28 січня 2019р.

1.№820 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік - знято з контролю.

2. №821 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки. 

3. №822 Про звіт директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних  громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2018 рік - знято з контролю.

4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період - рішення не прийнято.

5. №823 Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятого в міжсесійний період знято з контролю.

6. №824 Про прийняття до районного бюджету у 2019 році міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів району - знято з контролю.

7. №825 Про внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання  № 779 від 20 грудня 2018 року  «Про районний бюджет на 2019 рік» - у форматі .rar, у форматі.zip. - знято з контролю.

8. №826 Про затвердження Контракту від 27.12.2018 року з Головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради - знято з контролю.

9. №827 Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’язу Олександру Леонідовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час) - знято з контролю.

10. №828 Про надання дозволу Головному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу працювати по сумісництву (у позаробочий час) - знято з контролю.

11. №829 Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні - втратило чинність.

12. №830 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні за складність та напруженість у роботі, престижність праці - знято з контролю.

13. №831 Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність,напруженість у роботі - знято з контролю.

14. №832 Про встановлення посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні - втратило чинність.

15. №833 Про преміювання та встановлення надбавки за складність та напруженість у роботі директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій Олені Валентинівні - знято з контролю.

16. №834 Про встановлення посадового окладу директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу - втратило чинність.

17. №835 Про встановлення надбавки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної радиЗаводяну Андрію Олександровичу - знято з контролю.

18. №836 Про визначення плати за гаряче харчування школярів та дошкільників Вінницького району на 2019 рік - знято з контролю.

19. №837 Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.

20. №838 Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.

21. №839 Про затвердження Плану роботи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2019 рік - знято з контролю. 

22. №840 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність - знято з контролю. 

23. №841 Про внесення змін до рішення 52 сесії районної ради 7 скликання №791 від 20.12.2018 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2019 році» - знято з контролю. 

24. №842 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

25. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод - рішення не прийнято.

26. №843 Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на проведення капітального ремонту пологового відділення - знято з контролю.

27. Про звільнення ТОВ «ВІНПРОМБУД» від сплати орендної плати - рішення не прийнято.

28. №844 Про затвердження акту приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громадсіл, селищ району.

29. № 845 Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.

30. №846 Про зняття з контролю районних програм та Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконаннявідповідних Програм.

31. № 847 Про передачу залишків коштів - знято з контролю.

32. №848 Про співфінансування проекту: «Зелена школа» для активної громади» (придбання контейнерів для роздільного збору сміття, друк інформаційно-навчальних матеріалів, фільмування соціальних відео-роликів) - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація