6 сесія

Порядок денний
6 чергової сесії районної ради 7 скликання

22 лютого 2016 року

Дата оприлюднення рішень: 26 лютого 2016 року

1. №12 Про звіт голови районної державної адміністрації по здійсненню райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноважень - втратило чинність.

2. №13 Звіт завідувача Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2015 рік - знято з контролю.

3. №14 Звіт директора Комунального закладу «Вінницька районна Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2015 рік - знято з контролю.

4. №15 Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2015 рік - знято з контролю.

5. №16 Звіт виконуючого обов’язки директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яка є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2015 рік - знято з контролю.

6. №17 Звіт директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану закладу за 2015 рік - знято з контролю.

7. №18 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів «Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2016 - 2017 роки» - знято з контролю.

8. №19 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно - рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки - знято з контролю.

9. №20 Про затвердження договорів та додаткових угод на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період - знято з контролю. 

10.№21 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період

11. №22 Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання - втратило чинність.

12. №23 Про закріплення депутатів районної ради 7 скликання за сільськими, селищними радами Вінницького району - втратило чинність.

13. №24 Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 6 скликання № 17 від 03.02.2014 року «Про затвердження списку народних засідателів».

14. №25 Про редакційну колегію при Комунальній організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради - втратило чинність.

15. №26 Про звернення до Президента України, Прем’єр - міністра України, голови Верховної ради України. - знято з контролю.

16. №27 Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

17. №28 Про надання права голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу звернутись до суду - знято з контролю.

18. №29 Про внесення змін до Плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік - знято з контролю.

19. №30 Про встановлення надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - знято з контролю.

20. №31 Про встановлення надбавки виконуючому обов’язки директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній О.А. за складність, напруженість у роботі знято з контролю.

21.№32 Про встановлення надбавки редактору Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради Бежнару Ф.І. за творчі досягнення та інтенсивність праці - знято з контролю. 

22.№33 Про встановлення надбавки, преміювання голові Вінницької районної ради Сітарському С.М. - втратило чинність.

23.№34 Про встановлення надбавки, преміювання заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді О.О. - втратило чинність.

24.№35 Про встановлення директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради тарифного розряду з оплати праці - знято з контролю.

25. №36 Про віднесення Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці - знято з контролю.

26. №37 Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої О.В. з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

27. №38 Про основну щорічну відпустку завідувачу Комунальної установи «Вінницький районний Трудовий архів» Вінницької районної ради Бякіну С.І. - знято з контролю.

28. №39 Про затвердження Плану роботи Комунального закладу Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги« Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю.

29. №40 Про затвердження річного плану роботи Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю.

30. №41 Про затвердження плану роботи Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю.

31. №42 Про затвердження результатів інвентаризації майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

32. №43 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Гавришівської територіальної громади.

33. №44 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Мізяківсько - Хутірської територіальної громади.

34. №45 Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - знято з контролю.

35. №46 Про затвердження актів приймання - передачі майна, що передається з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність територіальних громад.

36. №47 Про зняття з контролю рішень районної ради.

37. №48 Звіт директора Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого підприємства та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майнового стану підприємства за 2015 рік -  знято з контролю.

38.  №49 Про стан виконання заходів Комплексної програми захисту прав та інтересів дітей у Вінницькому районі на 2015 - 2017 роки - знято з контролю.

39. №50 Про стан виконання заходів районної Програми зайнятості населення Вінницького району до 2017 року - знято з контролю.

40. №51 Про стан підготовки молоді Вінницького району до служби в Збройних Силах України - знято з контролю. 

41. №52 Про затвердження виробничої програми Комунального підприємства «Салаг» Вінницької районної ради на 2016 рік - знято з контролю.

42. №53 Про нову редакцію Статуту Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради.

43. №54 Про нову редакцію Статуту Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська Зоря» Вінницької районної ради» - знято з контролю.

44. №55 Про призначення на посаду директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради. - знято з контролю.

45. №56 Про надання дозволу Головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Юрію Петровичу вести роботу сімейного лікаря та встановлення доплати - знято з контролю.

46. №57 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Кондратюка В.В. для ведення садівництва на території Агрономічної сільської ради Вінницького району - знято з контролю.

47. №58 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення садівництва Айрапетяна В.Д. на  території СДТ «Комунальник-1», вул. Веселкова, 36 на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

48. №59 Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки Донцової Л.Ф., для ведення садівництва на території СТ «Учитель», діл. 18 Агрономічної сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

49. №60 Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Журавської Б.А. для індивідуального садівництва на території Вінницько - Хутірської сільської ради, масив «Вінницькі Хутори - 2», садове товариство «Сонячний», вул. Квіткові, 34, Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

50. №61 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

51. №62 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Глявину Олексію Вікторовичу і розташована на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

52. №63 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ - підприємству «Авіс» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури - експлуатації водозабірної свердловини на території Лука-Мелешківської сільської ради, за межами населеного пункту Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

53. №64 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Пивовар Г.В. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

54. №65 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Бондар Л.Н. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

55. №66 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «УКРАФЛОРА-ВІННИЦЯ» на території Дорожненської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

56. №67 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Семенюка В. І. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

57. №68 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Будник Г.П. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

58. №69 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду ТОВ «УКРАФЛОРА-ВІННИЦЯ» на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

59. №70 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Порхун О. П. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

60. №71 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Іщенко Н.Л. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області  - знято з контролю.

61. №72 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Кравчук Є. Н. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

62. №73 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Тимощук Г.М. для ведення особистого селянського господарства на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області - знято з контролю.

63. №74 Про  надання дозволу на передачу майна з балансу відділу культури і туризму Вінницької райдержадміністрації на баланс відділу освіти Вінницької райдержадміністрації.

64. №75 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2016 році» - знято з контролю.

65. №76 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.

66. №77 Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання № 45 від 18 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (зі змінами) - знято з контролю.

67. №78 Про внесення змін до районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013-2017 роки - знято з контролю. 

68. №79 Про внесення змін до Порядкувикористання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях на 2013-2017 роки - знято з контролю.

69. №80 Про дострокове припинення виконання районної Комплексної програми подолання та запобігання бідності, соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та підтримки діяльності громадської організації ветеранів війни України на період до 2020 року.

70. №81 Провнесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

71. №82 Про внесення змін до Порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою на 2015-2016 роки - знято з контролю.

72. №83 Про надання дозволу фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації на придбання комп’ютерної техніки та оргтехніки. - знято з контролю.

73. №84 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік - знято з контролю.

74. №85 Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки.

75. №86 Про внесення змін до районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Вінницькому районі на 2016 – 2020 роки - знято з контролю.

76. №87 Про внесення змін до районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014-2017 роки - знято з контролю.

77. №88 Про Порядок використання коштів передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Вінницького району шляхом залучення осіб, зареєстрованих  як безробітні.

78. №89 Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на  період до 2017 року - знято з контролю. 

79. №90 Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

80. №91 Про визнання рішень такими, що втратили чинність.

81. №92 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Вінницько - Хутірської територіальної громади. - втратило чинність.

82.  Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №12 від 26.11.2015 року «Про затвердження структури і чисельності виконавчого апарату районної ради.– рішення не прийнято.

83. №93 Про надання дозволу на передачу майна з балансу Вінницької районної ради на баланс відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації - знято з контролю.

84. №94 Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ  району у комунальну власність Сокиринецької територіальної громади - знято з контролю.

85. №95 Про затвердження Статутів навчально - виховних комплексів. - втратило чинність

86. №96 Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності - втратило чинність. 

87. №97 Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної Програми  соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року - знято з контролю.

88. №98 Про затвердження Положення Вінницької районної ради про порядок розгляду електронних петицій.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація