68 сесії

Порядок денний
68 сесії районної ради 7 скликання

18 червня 2020 року

Результати поіменного голосування 68 сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip 

Дата оприлюднення рішень:  24 червня 2020 року

 

1. №71 Про стан виконання заходів районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2020 роки знято з контролю.

2. №72 Про стан виконання заходів районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки.

3. №73 Про стан заходів районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки.

4. №74 Про стан виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в  Вінницькому районі на 2016 - 2020 роки знято з контролю.

5. №75 Про стан виконання заходів комплексної районної Програми розроблення та оновлення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування населених пунктів) Вінницького району Вінницької  області на 2019 - 2022 роки.

6. №76 Про стан виконання заходів районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки.

7. №77 Про стан виконання заходів районної Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки.

8. №78 Про стан виконання заходів районної комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

9. №79 Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майновий стан підпорядкованого закладу за 2019 рік знято з контролю.

10. №80 Звіт головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне  використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та майновий стан підпорядкованого закладу за 2019 рік знято з контролю.

11. №81 Про внесення змін до районної Програми розвитку освітиВінницького району на 2016-2021 роки.

12. №82 Про внесення змін до районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькому районі на 2019-2020 роки знято з контролю.

13. №83 Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.

14. Про внесення змін до рішення 60 сесії районної ради 7 скликання від 02.08.2019 року №993 «Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2019-2020 роки» - рішення не прийнято.

15. №84 Про призначення та виплату учнівської стипендії обдарованим, здібним учням та вихованцям закладів освіти Вінницького району у 2020 році знято з контролю.

16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період - рішення не прийнято.

17. №85 Про співфінансування закупівлі шкільного автобуса знято з контролю.

18. №86 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року - у форматі.rarу форматі.zip . 

19. №87 Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання № 1073 від 24 грудня 2019 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» (із змінами) - у форматі.rar у форматі.zip знято з контролю.

20. №88 Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період знято з контролю.

21. №89 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на 2020 рік в новій редакції (додаток) - у форматі.rarу форматі.zip - знято з контролю.

22. №90 Про делегування повноважень щодо надання  послуг  Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, що проживають на території Вінницького району комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Якушинецької сільської ради - знято з контролю.

23. Про встановлення посадового окладу голові районної ради Закревській Тетяні Петрівні - рішення не прийнято.

24. Про встановлення посадового окладу заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу - рішення не прийнято.

25. Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - рішення не прийнято.

26. №91 Про надання дозволу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні на ведення годин педагогічної роботи - знято з контролю.

27. №92 Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

28. №93 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни - знято з контролю.

29.№94 Про погодження надання щорічної основної відпустки та додаткової оплачуваної відпустки директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

30. №95 Про преміювання директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни - знято з контролю.

31. №96 Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна Андрія Олександровича - знято з контролю.

32. №97 Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича - знято з контролю.

33. №98 Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларісі Анатоліївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення - знято з контролю.

34. №99 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни - знято з контролю.

35. №100 Про затвердження додаткової угоди від 23.03.2020 року до контракту №7 з директором  Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою О.В. від 10.11.2010 року - знято з контролю.

36. №101 Про призначення на посаду директора Комунального закладу «Великокрушлинецький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Громову Світлану Володимирівну.

37.№102 Про призначення на посаду директора Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Гавури Оксану Анатоліївну.

38. №103 Про призначення на посаду директора Побережненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Вінницького району Вінницької області Гуменчук Світлану Василівну.

39. №104 Про призначення на посаду директора Степанівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Вінницького району Вінницької області П’ятака Миколу Романовича.

40. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод до договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - рішення не прийнято.

41. Про звільнення від орендної плати орендарів індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, які не провадили господарську діяльність під час карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 - рішення не прийнято.

42. №105 Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - у форматі.rar  у форматі.zip - знято з контролю.

43. №106 Про списання майна, що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району.

44. №107 Про внесення змін до рішення 66 сесії районної ради 7 скликання №53 від 12.03.2020 року «Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району».

45. Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання№ 1098 від 24.12.2019 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаютьсяв оренду в 2020 році» - рішення не прийнято.

46. №108 Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

47. №109 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Некрасове на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

48. №110 Про зняття з контролю рішень районної ради.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація