7 сесія (позачергова)

Порядок денний
7 позачергової сесії районної ради 7 скликання

08 квітня 2016 року

Дата оприлюднення рішень: 14 квітня 2016 року

Голосування за Порядок денний 

1. №99 Про Звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких закондавчих актів України» №911-VIII від 24 грудня 2015 рокурезультати поіменного голосування  - знято з контролю.

2. №100 Про затвердження Статутів Степанівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області та Побережненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ст. - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької областірезультати поіменного голосування - знято з контролю.

3. №101 Про затвердження Положення про призначення районної учнівської стипендії обдарованим та здібним учням (вихованцям) на період 2016-2018 р.р. - результати поіменного голосування - знято з контролю. 

4. №102 Про стан виконання Стратегії розвитку Вінницького району на період до 2020 року за 2015 рік - результати поіменного голосування - знято з контролю.

5. №103 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2016 рік - результати поіменного голосування - знято з контролю.

6. №104 Про внесення змін до районної комплексної Програми енергозбереження Вінницького району на 2014-2017 роки - результати поіменного голосування - знято з контролю.

7. №105 Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації №166 від 25.03.2016 року «Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» - результати поіменного голосування - втратило чинність.

8. №106 Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року - результати поіменного голосування

9. №107 Про внесення змін до порядку використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної цільової соціальної «Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Вінницькому районі на 2013-2016 роки» - результати поіменного голосування - знято з контролю.

10. №108 Про участь в 13 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад - результати поіменного голосування - знято з контролю.

11. №109 Про внесення змін до структури Комунального закладу «Вінницький  районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради - результати поіменного голосування - знято з контролю.

12. №110 Про преміювання директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері О.С. - результати поіменного голосування - знято з контролю.

13. №111 Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у спільну власність  територіальних громад сіл, селищ Вінницького району цілісного майнового комплексу Вінницької центральної районної клінічної лікарні - результати поіменного голосування - знято з контролю.

14. №112 Про нову редакцію Статуту Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради - результати поіменного голосування

15. №113 Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності Жабелівської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ району - результати поіменного голосування - знято з контролю.

16. №114 Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання №29 від 26.11.2015 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передються в оренду в 2016 році» - результати поіменного голосування - знято з контролю.

17. №115 Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради Шереметі Ю.П. надбавки за складність і напруженість у роботі - результати поіменного голосування 

18. Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради з економічних питань Олексієнко Н.В. надбавки за складність, напруженість у роботі - рішення не прийнято - результати поіменного голосування

19. №116 Про встановлення заступнику головного лікаря Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги» Вінницької районної ради з медичного обслуговування населення Омелянській Л.П. надбавки за складність, напруженість у роботі - результати поіменного голосування

20. №117 Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій О.В. за складність та напруженість у роботі - результати поіменного голосування - знято з контролю.

21. №118 Про встановлення завідувачу Комунальної установи «Вінницький  районний Трудовий архів» Вінницької районної ради  Бякіну С.І. надбавки за складність, напруженість в роботі - результати поіменного голосування

22. №119 Про створення тимчасової контрольної комісії по вивченню діяльності Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради - результати поіменного голосування

23. Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну А.О. та заступнику з навчально - тренувальної роботи цього закладу Скорищенко С.О. - рішення не прийняторезультати поіменного голосування

24. №120 Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання  №45 від 18 грудня 2015 року  «Про районний бюджет на 2016 рік»  (зі змінами) - результати поіменного голосування -  знято з контролю.

25. №121 Про Депутатський запит депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо ремонту стічного резервуару очисних споруд в с.Некрасово - результати поіменного голосування -  знято з контролю.

26. №122 Про Депутатський запит депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо влаштування освітлювального пішохідного переходу в с. Ксаверівка - результати поіменного голосування -  знято з контролю.

27. №123 Про Депутатський запит депутата Вінницької районної ради 7 скликання Саюка Б.О. щодо стану розслідування кримінального провадження по факту підробки виборчого документа - результати поіменного голосування -  знято з контролю.

28. №124 Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року - результати поіменного голосування - знято з контролю.

 

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація