71 сесії (позачергова)

Порядок денний
71 позачергової 
сесії районної ради 7 скликання

29 жовтня 2020 року

Результати поіменного голосування 71 позачергової сесії
районної ради 
7 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip 

 

Дата оприлюднення рішень:   03 листопада 2020 року

1. №185 Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки.

2. №186 Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

3. №187 Про затвердження договорів та додаткових Угод на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період знято з контролю.

4. №188 Про преміювання директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни знято з контролю.

5. №189 Про встановлення доплати директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні за несприятливі умови праці - знято з контролю.

6. №190 Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни знято з контролю.

7. Про виплату щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Гавурі Оксані Анатоліївні - рішення не прийнято.

8. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2021 рік - рішення не прийнято.

9. №191 Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на 2021 рік - у форматі .rar  у форматі .zip. - знято з контролю.

10. №192 Про утворення статутного капіталу Комунального некомерційного підприємства«Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

11. №193 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року - у форматі .rar  у форматі .zip. 

12. №194 Про внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання №1073 від 24 грудня 2019 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» (із змінами) - у форматі .rar  у форматі .zip - знято з контролю.

13. Про затвердження Статуту, структури та чисельності працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Вінницької районної ради - рішення не прийнято.

14. №195 Про внесення змін до складу комісії по проведенню процедуриліквідації Комунального підприємства «Редакція газети «Вінницький район» Вінницької районної ради - втратило чинність.

15. №196 Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання№884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради» - втратило чинність.

16. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району - рішення не прийнято.

17. №197 Про затвердження додаткової угоди до договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

18. Про внесення змін до рішення 70 сесії районної ради 7 скликання № 176 від 29.09.2020 року «Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності» - рішення не прийнято.

19. №198 Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

20. Про зарахування невід’ємних поліпшень в рахунок орендної плати(капітального ремонту) - рішення не прийнято.

21. №199 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення смт.Вороновиця Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області.

22. №200 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Дорожне Дорожненської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

23. №201 Про зняття з контролю рішень районної ради.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація