3 сесії (позачергова)

Порядок денний
позачергової 3 
сесії районної ради 8 скликання

31 грудня 2020 року

Результати поіменного голосування позачергової 3 сесії
районної ради 8
 скликання - у форматі.rar

у форматі.zip 

 

Дата оприлюднення рішень:  04 січня 2021 року

1. №72 Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки - знято з контролю.

2. №73 Про надання погодження на використання коштів спеціального фонду Іллінецької районної ради - знято з контролю.

3. №74 Про безоплатну передачу  з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району об’єктів нерухомого майна та комунальних установ  в комунальну власність Липовецькій територіальній громаді.  

4. №75 Про безоплатну передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської та Якушинецької територіальних громад.

5. №76 Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району до комунальної власності Іллінецької міської  територіальної громади.

6. №77 Про  передачу закладів освіти з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Турбівської селищної ради.

7. №78 Про припинення контракту з директором Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвою Оленою Валентинівною.

8. №79 Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік» - знято з контролю.

Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація