На засіданні розглянули проекти рішення на 62 сесію районної ради та обговорили питання щодо зняття мораторію на продаж земель

05.10.22

30 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено п’ять питань: 3 проекти рішення та два листа.

Розгляд порядку денного почали з питання «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших на 2019-2021 роки». Як пояснив заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, зміни вносяться до пункту «Стимулювання працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації  (управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління, відділ агропромислового розвитку, управління економіки, служба у справах дітей, відділ культури та туризму, архівний відділ, відділ містобудування та архітектури, відділ освіти, відділ з питань державної реєстрації)».

Далі перейшли до розгляду питання «Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2020 рік». Даним проектом рішення пропонується встановити матеріальну допопогу в розмірі: 100 тис. грн. - голові районної ради, 50 тис.грн. - заступнику голови районної ради, по 25 тис.грн. - кожному депутату. В ході розгляду даного питання члени постійної комісії запропонували збільшити розмір матеріальної допомоги на 5 тис.грн. кожному депутату. В результаті обговорення було вирішено доручити доопрацювати проект рішення та винести на розгляд постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, а потім на затвердження чергової 62 сесії районної ради.

Потім розглянули зміни до «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки», про які інформувала начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко.

За результатами розгляду два проекти рішення винесено на затвердження 62 сесії районної ради, а проект рішення «Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2020 рік» - після розгляду постійною комісією з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.

На останок депутати розглянули листи. Лист щодо ухвали Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 02.08.2019 року №2011/1дп/15-19 про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Вінницького окружного адміністративного суду Дмитришеної Р.М. взято до відома. Розглядаючи лист Кам’янської районної ради Черкаської області від 16.09.2019 року №260/01-21 щодо підтримки звернення депутатів Кам’янської районної ради по питанню недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати українські землі, депутати вирішили теж взяти його до відома, але натомість підготувати звернення від Вінницької районної ради щодо ситуації навколо зняття мораторію на продаж земель. 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація