Відзначили переможців обласного конкурсу «Комфортні громади»

26.05.21

26 травня на урочистій церемонії нагородження в приміщенні Вінницької обласної Ради голова районної ради Ігор Шутак спільно з очільниками територіальних громад отримали дипломи, подяки та угоди переможців конкурсу «Комфортні громади».

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Дмитро Чаленко та заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. А також - керівництво районних, міських, селищних та сільських рад. 

Конкурс було оголошено у січні 2021 року. Протягом двох місяців громади розробили та подали 213 проєктів, з яких переможцями стали 70. Із 63 громад Вінниччини немає жодної, яка б не взяла участі у конкурсі. Також участь в конкурсі взяли 3 районні ради. 

Вінницька районна рада перемогла з проєктом «Туризм об'єднає наші громади» - це спільний проєкт районної ради, Лука-Мелешківської та Агрономічної громад, метою якого є створення сприятливих умов для розвитку туристичного та економічного потенціалу громад шляхом відродження туристичних зон, стимулювання розвитку малого, середнього бізнесу та сільського зеленого туризму.

Голова Вінницької обласної Ради під час вітального слова зазначив, що реалізація проєктів, які перемогли у конкурсі, зробить громади безпечнішими, комфортнішими та сучаснішими.

Серед цьогорічних переможців конкурсу найбільше проєктів у категорії «Сучасна громада» —  40. Ще 13 проєктів стали кращими в категорії «Безпечна громада». В категоріях «Доступні послуги», «Культурний розвиток громади», «Здоров’я жителів громади», «Інклюзивна громада» та «Спроможна громада» переможцями стали від 1 до 5 проєктів.

Надалі залишається співробітництво між громадами для спільної реалізації мети на благо громад, що зробить їх безпечнішими та комфортнішими в майбутньому.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація