Вітання голови районної ради зі святом Останнього дзвоника!

28.05.21

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання 

зі школою!

Цьогоріч Останній дзвоник не такий, яким був ще два роки тому.  Але, попри все, це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Останній шкільний дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул: гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Позаду залишаються ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю реалізації власних здібностей.  Будуйте власну успішну долю, будьте гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Впевненості Вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

По-особливому урочистий цей день і для ваших близьких та рідних. Разом із вами вони пройшли роки вашого різноманітного шкільного життя, раділи вашим успіхам і переймалися невдачами.

Щиро вдячний педагогам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Вітаю усіх зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Голова Вінницької районної ради                                                Ігор Шутак

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація