З проєктом «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» для розвитку та підтримки аграрної галузі Вінницького району знайомили представники компанії «NIRAS»

24.05.21

24 травня голова районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун зустрілись з представниками консультаційно-інжинірингової компанії «NIRAS» Марією Симон та Дмитром Христенко, які представляють проєкт Європейського Інвестиційного Банку «Основний кредит для аграрної галузі - Україна». Для розвитку та підтримки аграрної галузі Вінницького району пропонують залучити до участі територіальні громади та підприємства Вінницького району.

Метою проекту «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» є залучення суб’єктів господарювання приватного та державного секторів, які створюють додану вартість у аграрному секторі економіки України, а саме, у переробці, логістиці, постачанні ресурсів, техніки та послуг у галузі зернових та олійних культур, рибному господарстві (аквакультурі). Кредит спрямований на підвищення ефективності використання ресурсів, зменшення витрат та збитків, підвищення рівня безпеки та якості продукції, а також підвищення конкурентоспроможності на національних і міжнародних ринках.

Представники компанії «NIRAS» зупинились на основних перевагах та умовах проєкту, розповіли про основні напрями фінансування та запропонували супровід на всіх етапах реалізації інвестиційного проекту: від моменту виникнення ідеї до отримання кредитних коштів.

Після ознайомлення з проектом було запропоновано провести інформаційну кампанію серед територіальних громад та зацікавлених суб'єктів для більш детального ознайомлення з проектом.

Керівники районної ради подякували представникам компанії «NIRAS» за цікаву і корисну зустріч та висловили сподівання на майбутню плідну співпрацю.

Більше інформації про проєкт можна дізнатись на uafata.org.ua.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація